(044) 272-29-11  |  (044) 584-28-36 (прес-служба)
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ЧЕТВЕРТИЙ УКРАЇНСЬКО-КОРЕЙСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ

11 Кві 2017 10:00-14:00

На  виконання програми співробітництва України та Республіки Корея 9–14 квітня 2017 року відбудеться закордонний візит української делегації. Підготовка заходу здійснюється ТПП України за підтримки Посольства РК в Україні, Корейського агентства зі сприяння торгівлі та інвестиціям (KOTRA), Корейської міжнародної асоціації торгівлі (KITA), Посольства України в РК та ін.

У рамках візиту 11 квітня у виставковому комплексі COEX (м. Сеул) пройде «Четвертий українсько-корейський економічний форум», присвячений активізації кооперації України та Кореї в енергетиці, АПК, машинобудуванні (в т.ч. літакобудуванні), ІТ, медицині, інфраструктурі. На форумі презентуватимуть «Майстер-план економічного співробітництва України з Кореєю», а також низку українських інвестиційних проектів; відбудуться В2В-переговори між  діловими колами сторін.

Програма перебування також включає відвідання корейських компаній, міжнародної виставки Bio Korea та вільної економічної зони в м. Інчхон (другий найбільший морський порт Кореї). Зона діє з 2003 року, розташована в 30 км від Сеулу. Щорічна виставка Bio Korea – один із провідних світових майданчиків, на якому демонструються передові досягнення біоіндустрії, використовувані в фармацевтиці, косметології; медичне та лабораторне обладнання, біо-ІТ тощо; проводяться конференції та бізнес-форуми (детально – на сайті http://www.biokorea.org/).

Для участі у діловому візиті необхідно до 24.03.2017 р. заповнити електронну анкету за посиланням: https://goo.gl/XwLdah та надіслати до ТПП України презентаційні матеріали про Ваше підприємство (англійською) разом із документами, необхідними для відкриття візи.

Інвестиційні проекти, подані українськими учасниками, включатимуться до розгляду на форумі в разі їх належності до вищезазначених сфер, врахування специфіки двостороннього співробітництва та повинні оформлятися за шаблоном, що додається.

Контактні особи в ТПП України: заступник керівника дирекції міжнародного співробітництва Болдир Г. М., тел.: +38 (044) 272-29-40, ел. пошта: bgn-ier@ucci.org.ua; провідний консультант дирекції міжнародного співробітництва Даницький М. М., тел.: +38 (044) 278-18-15, ел. пошта: dmn-ird@ucci.org.ua

Додати в Google Calendar

Теги:Бізнес, Україна-Корея

Анонси

Останні новини

Більше новин