(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Туркменський скакун і мистецтво світового конярства

22 кві 2020 12:00 - 26 кві 2020 14:00

З 22 по 26 квітня 2020 року в м. Ашгабад (Туркменістан) відбудуться ХII Міжнародна конференція «Туркменський скакун і мистецтво світового конярства», Х засідання Міжнародної асоціації ахалтекинського конярства, а також міжнародний ярмарок-виставка. 

ТПП України разом із Українсько-Туркменською діловою радою розробляє  програму ділових зустрічей із туркменськими підприємцями під час перебування  відповідно до пропозицій українських учасників і здійснює забезпечення виїзду делегації представників ділових кіл і науковців України до Туркменістану.

Участь у візиті до Туркменістану на ХI Міжнародну конференцію «Туркменський скакун і мистецтво світового конярства» – це можливість обмінятися досвідом і знаннями у сфері конярства, заявити про себе, а також установити діалог із експертами, власниками кінних клубів та офіційними особами Туркменістану.

Запрошуємо керівників українських компаній, що займаються конярством, кінних фермерів, приватних конярів і виробників продукції для конярства, вчених.

Для участі у заходах необхідно відправити до 1 березня 2020 року кольорову копію 1-ї сторінки закордонного паспорту, кольорову фотокартку в електронному вигляді 3х4, а також перелік виставкової продукції (для учасників виставки) на адресу організатора заходу – Державного обєднання «Туркмен атлари» на e-mail: turkmenatlary@gmail.com 

З питань участі  звертайтесь до дирекції міжнародного співробітництва ТПП України – Мацієвська Олена Михайлівна, тел.: +38 (044) 461 98 07, e-mail: mem-ier@ucci.org.ua.

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин