(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Туркменський скакун і мистецтво світового конярства

24 кві 2019 12:00 - 28 кві 2019 14:00

З 24 по 28 квітня 2019 року в м. Ашгабад (Туркменістан) відбудуться ХI Міжнародна конференція «Туркменський скакун і мистецтво світового конярства», IХ засідання Міжнародної асоціації ахалтекинського конярства, а також міжнародний ярмарок-виставка. 

ТПП України разом із Українсько-Туркменською діловою радою розробляє  програму ділових зустрічей із туркменськими підприємцями під час перебування  відповідно до пропозицій українських учасників і здійснює забезпечення виїзду делегації представників ділових кіл і науковців України до Туркменістану.

Участь у візиті до Туркменістану на ХI Міжнародну конференцію «Туркменський скакун і мистецтво світового конярства» – це можливість обмінятися досвідом і знаннями у сфері конярства, заявити про себе, а також установити діалог із експертами, власниками кінних клубів та офіційними особами Туркменістану.

Запрошуємо керівників українських компаній, що займаються конярством, кінних фермерів, приватних конярів і виробників продукції для конярства, вчених.

З питань участі  звертайтесь до дирекції міжнародного співробітництва ТПП України – Мацієвська Олена Михайлівна, тел.: +38 (044) 461 98 07, e-mail: mem-ier@ucci.org.ua.

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин