(044) 272-29-11  |  (044) 584-28-36 (прес-служба)
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ЦИФРОВА УКРАЇНА - SWITCH ON YOUR BUSINESS

27 Кві 2017 10:00-17:00

Торгово-промислова палата України спільно з Одеською національною академією зв'язку ім. О.С. Попова та Офісом ефективного регулювання (BRDO) проводять перший міжнародний форум інноваторів «ЦИФРОВА УКРАЇНА - SWITCH ON YOUR BUSINESS»

Учасники Форуму розглянуть практичні аспекти стану і готовності України до масштабного цифрового перетворення, ролі Уряду, бізнесу, громадянського суспільства, міжнародних організацій у створенні сприятливого середовища для цифрової трансформації.

У роботі Форуму візьмуть участь керівники органів центральної та місцевої державної влади, лідери вітчизняної ІТ сфери, експерти, представники приватного сектору та громадянського суспільства, керівники  і експерти транснаціональних компаній – Nokia, Google, IBM, Intel, GRID.

Представники бізнесу отримають унікальну можливість практично включитися до цифрових перетворень: ПриватБанк презентує роуд-шоу нових цифрових продуктів та рішень, ДП ProZorro проведе майстер-клас з актуальних питань практики проведення  публічних електронних закупівель в Україні, компанією Nokia будуть представлені  нові ідеї і розробки для впровадження мобільних сервісів, дата-центр «Парковий» презентує можливості хмарних технологій.

Під час роботи Форуму представники HiTech офісу та Офісу ефективного регулювання презентують Цифрову стратегію України та бачення її реалізації.

Демо-зона Форуму стане унікальним майданчиком для бізнес-промоцій та налагодження ділових контактів, а його учасники, представники малого і середнього бізнесу отримають можливість ознайомитись з сучасними цифровими інструментами для трансформації  бізнесу, перспективами мобільних і електронних фінансових послуг, Інтернету і мобільного банкінгу, системами захисту та безпеки  цифрового бізнесу.

На Форумі вперше будуть представлені  найкращі досягнення талановитих українських студентів та дітей - членів Малої академії наук України,  ОНАЗ ім. О. Попова, стартапи та презентації.

Формат проведення заходу передбачає он-лайн трансляцію за участі дипломатичних місій та представництв торгових місій ТПП України за кордоном.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

РЕЄСТРАЦІЯ ВІДКРИТА ДО 25 КВІТНЯ 2017 РОКУ

Реєстрація учасників  з 9:30 до 10:30. Робота  Форуму з 10:30 до 17:00.

Місце проведення: м.Одеса, вул. Ковальська 1, Великий зал Одеської національної академії зв’язку ім. О. Попова.

При реєстрації до 10 квітня вартість участі 580 грн.
При реєстрації з 11 квітня вартість участі 680 грн.

Контактна особа: Наталія Романова, тел.+380 67 220 61 65, +380 44 537 20 84
E-mail: ucci-expo@cibc.com.ua  

Додати в Google Calendar

Теги:комітет електронних комунікацій, it

Медіа Партнери

3112ukrbizeventgroup
ictv1delliganetinterfnew

Анонси

Останні новини

Більше новин