(044) 584-28-24  |  (044) 584-28-36 (прес-служба)
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

3D. Sculpture Vector

20 Жов 2017 09:00 - 01 Лис 2017 18:00

20 жовтня 2017 року о 18:00  у Мистецький центр "Шоколадний будинок", Київська НКГ  відбудеться урочисте відкриття виставки творів 8 провідних скульпторів України – лауреатів «Трієнале скульптури 2017».

Проект «3D.Sculpture Veсtor» окреслює певний зріз сучасного скульптурного простору України та унаочнює особливості поступу української об’ємної пластики у європейському контексті, де розуміння мистецтва скульптури значно трансформувалося починаючи з ІІ пол. ХХ ст.

Творчість кожного з учасників добре відома в Україні та за її межами й, поєднуючи авторське бачення і традиції професійної школи, репрезентує багатовекторність розуміння сучасної української скульптури. Це фігуративні та формальні твори, що демонструють невичерпність пластичних інспірацій та акумулюють звернення до класичного розуміння формотворення, модерністської парадигми та постмодерністського полістилізму.
Симптоматично, що учасники виставки належать й до різних художніх шкіл. У цьому контексті, відзначаючи 100-річчя Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури (НАОМА), в експозиції представлено твори чотирьох поколінь випускників цього навчального закладу, представників київської школи скульптури: Бориса Довганя, Аліси Забой, Костянтина Синицького та Єгора Зігури. Тож маємо змогу прослідкувати ретроспекцію змін та впливу академічної школи, що у київському контексті завжди мала потужну реалістичну традицію.

Учасники: Аліса Забой, Борис Довгань, Василь Татарський, В’ячеслав Гутиря, Єгор Зігура, Костянтин Синицький, Микола Бірючинський, Олександр Дяченко.

Куратор: Ольга Собкович
Сокуратори: Олеся Собкович, Марина Стрельцова

Генеральний партнер: ARTHUSS.com.ua
Партнери: Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI
Інформаційні партнери: Образотворче мистецтво / Fine art, Chernozem, Арт-Хода. Скульптура і не тільки, МіТЄЦ

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин