(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

China Homelife Show та China Mashinex

20 чер 2020 12:00 - 22 тра 2020 14:00

China Homelife Show та China Mashinex – найбільші заходи виробників побутових товарів і промислового обладнання Китаю за кордоном.

Щорічно участь в заходах беруть понад 800 китайських компаній, які представляють будівельні матеріали, побутову та промислову електроніку, верстати та техніку, меблі, текстиль та одяг, продукти харчування, посуд, подарунки та інше. Ознайомитись з переліком компаній та продукції можна за посиланням http://pl.chinahomelife247.com/search.html?st=&name=. Звертаємо Вашу увагу, що перелік компаній та продукції постійно поповнюється.

Цього року Торгово-промислова палата України формує делегацію українських компаній та підприємців для візиту на виставки:

China Homelife Show та China Mashinex 2020 в Стамбулі (14-16 ТРАВНЯ 2020 року)
Вартість участі в діловому візиті – 55 Євро без ПДВ з особи, яка включає проживання 3 ночі в одномісному номері, трансфери за програмою, сніданок в готелі,  обід на виставці, участь в ділових заходах згідно до програми Виставки. Окремо сплачується вартість перельоту Київ-Стамбул-Київ і страховка.

 

China Homelife Show та China Mashinex 2019 в Варшаві (20-22 ТРАВНЯ 2020 року)
Вартість участі в діловому візиті – 100 Євро без ПДВ з особи, яка включає автобусний трансфер Київ-Варшава-Київ, проживання 2 ночі в двомісному номері, трансфери за програмою, сніданок в готелі,  обід на виставці, участь в ділових заходах згідно до програми Виставки, страховка.

Участь в візиті на China Homelife Show та China Mashinex це можливість для Вас знайти нові товарів та обладнання для вітчизняного ринку, провести прямі переговори з виробниками та укласти вигідні контракти, вийти на ринок України з найкращою ціною та отримати практичний результат!


Для участі в візиті заповніть форму і надішліть її на нашу адресу . ФОРМА
Заявки просимо надсилати до 10 квітня 2020 року.

З питань участі  просимо звертатись до ТПП України:
Запрошуємо Вас долучитись до ділової місії!

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин