(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

TOYS & KIDS FASHION SHOW

15 жов 2020 12:00 - 17 жов 2020 14:00

        

Запрошуємо  Вас відвідати виставку Warsaw Toys&Kids Fashion Show, яка відбудеться у Варшаві (Польща) з 15 по 17 жовтня 2020 року.

Виставка Toys & Kids - це майданчик для зустрічі виробників, імпортерів та дистриб’юторів товарів для дітей на якій представлені іграшки, дитячі аксесуари, меблі для дітей, дитячий текстиль та одяг, косметика та харчування для дітей. В рамках виставки проходять практичні лекції та освітні семінари експертів галузі з Польщі та країн Європи. Більш детально про виставку https://warsawtoys.com/.

Учасники та відвідувачі виставки мають можливість: ознайомитись з пропозицією декількох сотень компаній-учасниць виставки, вивчити  останні  галузеві тенденції ринку, можливість провести зустрічі та укласти  договори з постачальниками на вигідних умовах;

Для українських компаній імпортерів та дистриб’юторів товарів для дітей діє програма HOSTEDBUYERS, в рамках якої для зацікавлених учасників Організатор виставки забезпечує:

- безкоштовний вхід на виставку;

- організація індивідуальних зустрічей з учасниками виставки;

- знижки на участь у тематичних конференціях, форумах, майтер-класах тощо;

- послуги перекладача (у разі необхідності);

- проживання в готелі (1 доба) на час виставки, трансфер та обід на виставці.

Центр міжнародної ділової співпраці ТПП України є офіційним представником Організаторів виставки та формує делегацію українських підприємців, які зацікавлені в пошуку нового в сфері товарів для дітей, проведення переговорів з виробниками та налагодження ділових взаємовідносин з постачальниками.

Для участі в Програмі необхідно заповнити анкету. За результатами її розгляду Організатором буде прийнято рішення про Вашу участь в програмі

 

Анкета учасника програми HOSTEDBUYERS надається після звернення до Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України:

  • Станіслави Малахівської, тел.:+380 67 232-9220, e-mail:sme58@ukr.net.
  • Андрій Голято, тел,+380 67 662-96-56

 

Запрошуємо до участі в Програмі HostedBuyersWarsaw Toys&Kids Fashion Show!

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин