(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Німецько - український партнерський проект торгово-промислових палат

Партнерство заради майбутнього

KVP Ukraine - це партнерський проект, направлений на зміцнення німецько-українських економічних відносин та розвиток безмежного потенціалу України та українського бізнесу.
Наша спільна мета - розширити спектр послуг, що надають українські торгово- промислові палати своїм членам, створити нові можливості для малого та середнього бізнесу, а також зміцнити українську мережу торгово-промислових палат (ТПП).
Починаючи з квітня 2016 року, партнери Проекту: Асоціація промислово-торгових палат Німеччини (DІНК e.V.), Торгово-промислова палата України, а також 4 регіональні ТПП (Києва, Чернігова, Одеси та Донецька) - спільно працюють над реалізацією проектних цілей в рамках Угоди про вільну торгівлю з ЄС.

Заходи проекту

Тренінги, майстер-класи, круглі столи, конференції, поїздки делегацій, відвідування виставок та ціла низка інших заходів пропонуються українським партнерам для здобуття їх співробітниками нових компетенцій та практичних навичок в ключових напрямках діяльності палат. Усе це уможливлює розширення спектру послуг, що надаються палатами українським підприємствам.
Покращення економічних відносин між українськими та європейськими підприємствами мають на меті такі заходи, як аналіз перспективних експортних секторів (зокрема виробництво й переробка сільськогосподарської продукції, харчова промисловість, деревообробка, машинобудування, легка промисловість), В2В-зустрічі, коопераційні біржі та бізнес-місії.

Сприяння експорту

KVP Ukraine особливу увагу приділяє сприянню та консультуванню експортної діяльності підприємств, доступу до міжнародного ринку, міжнародному маркетингу та професійній перепідготовці працівників.Освоєння українськими малими та середніми підприємствами нових ринків збуту - одне з ключових завдань Проекту.

Зміцнення впливу українських ТПП

Завдяки проекту KVP Ukraine, українська система торгово-промислових палат, що складається з центральної ТПП України та 25 регіональних ТПП, зможе посилити свою роль як потужний представник інтересів українського бізнесу, брати активну участь у сприянні регіонального розвитку економіки та в роботі державних органів влади.

Контакти:

Фолькер Штьотцнер, менеджер проекту
Тетяна Білас, координатор проекту

Проектний офіс KVP Ukraine
ТПП України
вул. Велика Житомирська, 33
01601, м. Київ, Україна
тел.: +380 44 272 28 04
моб.: +380 50 501 61 77
E-mail: project@kvp-ukraine.com

Медіа Партнери