Торгово-Промислова Палата України

Стартувала підготовка другої частини форуму «Українські індустріальні дні»

Детальніше

Перше засідання з підготовки заходів другої частини форуму «Українські індустріальні дні» відбулося у Торгово-промисловій палаті України 27 січня 2022 року.

Засідання оргкомітету за участі представників комітетів ТПП України, профільних міністерств, інституцій, центральних органів виконавчої влади, місцевої влади та експертів організовано на виконання доручення прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 10 січня 2022 року.
Учасники засідання узгодили склад робочої групи комітету другої частини форуму «Українські індустріальні дні», сфокусувались навколо основних напрямків майбутнього заходу (промисловість, індустріальні парки, новітні експортні ринки для промисловості) та обговорили організаційні питання. Завантажте коротку перезентцію тут.

«Метою Форуму є формування загальнодержавної візії інноваційно-промислового розвитку України як визначального пріоритету на 2022-2024 роки. У жовтні 2021 року ТПП України запропонувала президенту України оголосити 2022-2024-й роками Індустріального розвитку України. Запрошуємо усіх, хто поділяє наші цілі до участі, зокрема промисловців, експортерів, експертів, представників ОТГ», - наголосив директор Дирекції взаємодії з бізнесом, регіональними ТПП та органами державної влади при ТПП України Віталій Гордина.

Віталій Гордина від імені ТПП України подякував представникам уряду, місцевої влади й експертам за підтримку і спільну роботу у підготовці такої важливої для бізнесу та української економіки ініціативи.

Голова комітету з питань промислової модернізації при ТПП України Володимир Власюк зазначив, що нова індустріалізація стане основою технічного й економічного розвитку України.

«Програма підтримки індустріальних парків в регіонах сприятиме реалізації економічної політики, спрямованої на індустріально-технологічний розвиток країни. Тому очікуємо на активну роботу у Форумі представників регіонів».

Проведення форуму «Українські індустріальні дні», який об’єднає понад 700 учасників, планується наприкінці квітня. 

Наступне засідання робочої групи/оргкомітету з підготовки другої частини форуму «Українські індустріальні  дні» відбудеться 10 березня о 15:00.

2-3 грудня 2021 р. Торгово-промислова палата України спільно з Міністерством економіки України, органами державної та місцевої влади, представниками банківських структур, міжнародними партнерами провела III Форум індустріальних парків у рамках «Українських індустріальних днів – 2021».
Під час Форуму відбулась дискусія щодо моделі співробітництва між центральними та місцевими органами влади, національними банками, приватними фінансовими та МФО, внутрішніми та зовнішніми інвесторами щодо розвитку індустріальних парків в Україні, практичних кроків Посольств України за кордоном із залучення іноземних інвесторів у розбудову індустріальних парків в Україні, фінансових інструментів для їх розвитку та можливості фінансового забезпечення їх розбудови.