(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Італійський бізнес посилить присутність в Україні

01.04.2022

Конфедерація італійської промисловості (Confindustria) планує відкриття офісу в Україні для тіснішої співпраці з українським бізнесом.

Президент ТПП України Геннадій Чижиков зустрівся з президентом Confindustria Карло Бономі (Carlo Bonomi), Генеральним менеджером Confindustria Франческою Маріотті, Надзвичайним, Повноважним послом України в Італії Ярославом Мельником та першим радником Посольства України в Італії Олександром Капустіним у Римі.

Розмова відбулась 1 квітня у штаб-квартирі Конфедерації італійської промисловості (Confederazione generale dell'industria italiana, Confindustria), яка об'єднує майже 150 000 компаній по всій країні.
В центрі обговорення були питання підтримки України, поглиблення санкцій проти РФ, торговельна блокада агресора, вплив війни на українсько-італійську торгівлю й активізація взаємодії з українським бізнесом.

Італійська сторона стурбована серйозними наслідками війни в Україні для майбутнього італійської та європейської промисловості. Серед спільних пріоритетів, йшлося про необхідність активізації посередницької роботи для швидкого встановлення миру; продовження захисту демократичних цінностей; активізацію захисту спільних інтересів європейської промисловості та її ланцюгів поставок, посилення підтримки ділових відносини з Україною.

 "Вітаємо ініціативу Конфедерації італійської промисловості відкрити повноцінне представництво в Україні з метою активізації ділової співпраці. Це важливий знак підтримки для нас. Також важливим рішенням є формування Робочої групи з активізації взаємодії між українським та італійським бізнесом. Обговорили створення фонду підтримки українського підприємництва. Ми відчуваємо реальну допомогу з боку наших італійських партнерів", - сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Сторони узгодили підписання угоди про співпрацю між Confindustria та ТПП України.

Геннадій Чижиков висловив подяку українським дипломатам за підтримку українсько-італійського партнерства.

Італія входить до топ-7 найбільших торговельних партнерів України у світі. Італійський ринок другий у ЄС за важливістю для українських експортерів. Експорт з України до Італії 2021 року зріc майже на 80%. Товарообіг між країнами збільшився торік на 50% - до $6,14 млрд.

 

Теги: Італія, бізнес, ТППУ, промисловість

Анонси

Останні новини