(044) 584-28-24  
Velyka Zhytomyrska Str. 33, Kyiv, 01601, Ukraine

Будівельна промисловість

teamtwo

Грузинська компанія teamtwo, яка надає послуги в газузі архітектури, містобудування, проектування конструкції та дизайну інтер'єру, шукає партнерів на українському ринку. Портфоліо компанії охоплює понад 200 проектів на ринку США, у тому числі такі готельні бренди та франшизи як Marriott, Hilton, IHG, Hyatt та ін. Наразі компанія планує розширити свою діяльність на європейському ринку та зацікавлена у встановленні коопераційних зв'язків із українськими архітектурно-інженерними компаніями.
Презентація компанії
Профіль компанії

Контакти: Luka Devidze, [email protected], +995 555 428 449

 

MBF solution

Катарська компанія MBF solution (входить до групи компаній MBF, що належить шейху Мохамеду бін Фахду Аль Тані) зацікавлена у встановленні ділових контактів з українськими підприємствами, які спеціалізуються на виготовленні будівельних матеріалів, різноманітного обладнання для офісних і санітарних приміщень, автоматичних промислових дверей та виявляють інтерес до входження на катарський ринок. Керівництво компанії може розглянути різні варіанти співпраці, у т. ч. щодо сприяння у організації бізнесу на території Катару. Крім того, MBF зацікавлена у пошуку потенційних партнерів в Україні, що займаються виробництвом та реалізацією різних видів мінеральних добрив. Основними сферами діяльності компанії є торгівля промисловими товарами, постачання офісного та банківського обладнання, менеджмент офісних та житлових будинків.

Контактні дані: P.O. Box 5161, Doha, Qatar, Tel. +974 44882448, Fax.+974 44882447, E-mail: [email protected].

 

ItaledekorKft

Угорська компанія «ІталедекорКфт.» («ItaledekorKft.») шукає ділового партнера для виведення на споживчий ринок України (а можливо, і для спільного виробництва) настінного покриття (спеціальні рідкі шпалери), що випускається під торговою маркою «Italedekor»  і виробляється наосновінатуральноїшкіри.

Контакти та додаткова інформація - http://www.italdecor.eu/.

 

Унітарне підприємства «Цветлит»
Громадського об'єднання «Білоруське суспільство глухих». Унітарне підприємство «Цветлит» протягом 60 років є найбільшим білоруським виробником газо- і водозапорної арматури, регуляторів тиску, фітингів і протипожежного устаткування.
Підприємство володіє великими потужностями, а продукція славиться високою якістю, 70% виробів реалізується на експорт і застосовується як при будівництві нового житлового і промислового фонду, так і при реновації чинного. Вартість на вироблену продукцію часто дешевше, ніж на аналоги інших виробників. Крім виробництва висококонкурентної продукції УП «Цветлит» займається реабілітацією інвалідів. УП «Цветлит» зацікавлене в постачаннях виробленої арматури високої якості, за мінімальними цінами, в найкоротші терміни і в будь-яких обсягах на ринок України. З детальною інформацією про підприємство та каталогах продукції можна ознайомитися на сайті www.zwetlit-grodno.by (можливість вибору мови: російська / англійська).
У разі зацікавленості українських підприємств УП «Цветлит» висловлює готовність представити більш детальну інформацію та провести переговори.

Контактна особа: начальник відділу реалізації та маркетингу Лаврентік Віктор Володимирович, мобільний телефон +375 44 711 53 86, e-mail: [email protected]