(044) 584-28-24  
Velyka Zhytomyrska Str. 33, Kyiv, 01601, Ukraine

Деревообробна промисловість

"Jaf"

Cербська компанія з австрійським капіталом ТОВ "Jaf" (www.jaf.rs) зацікавлена у регулярній закупівлі різного виду деревини українських постачальників, зокрема Timber, Construktion timber, Plywood, Natural Veneer, Veneer boards, MDF boards, Raw MDF, Rawchipboard, OSB boards.

У разі зацікавленості, просимо українські компанії надсилати свої контактні дані та комерційні пропозиції (англійською мовою) на email: [email protected] (ТПП України), [email protected] (ПУ у РС).

 

«Беллесбумпром» 

Білоруський концерн «Беллесбумпром» зацікавлений у розширенні співробітництва з іноземними партнерами та пропонує наступні напрямки інвестування: придбання акцій та виробничих потужностей, налагодження на білоруських підприємствах випуску продукції іноземних торговельних марок, організація нових спільних виробництв, в т.ч. комплексів (кластерів) замкнутого циклу (від заготовлення деревини до  виготовлення /продажу готової продукції).
В ході реалізації державної програми «Білоруський ліс 2016-2020рр.», підприємства концерну «Беллесбумпром» були докорінно модернізовані сучасним європейським обладнанням, що дозволило збільшити глибину переробки деревини до 90% та забезпечити постачання більше 74% продукції до 60 країн світу.

Детальна інформація про концерн «Беллесбумпром» та пропозиції щодо напрямків інвестування наведені у Додатку.

 

ТОВ "КРУК"

ТОВ «КРУК» пропонує паливні брикети з деревинної сировини Pini Kay (євро-дрова). Паливні брикети виготовлені з тирси різних порід дерева та є найбільш ефективним паливом для твердопаливних котлів (будь-яких розмірів, потужностей), печей, камінів, барбекю, гриля тощо.

Контактний телефон: +38 050 307 3752 – комерційний відділ.

 

Timberline International (Pty) Ltd.

Південноафриканська компанія Timberline International (Pty) Ltd. зацікавлена у встановленні ділових зв’язків із українськими постачальниками деревини. Контактна особа: Mr. Div Venter, тел.: +2771 852 0671, email: [email protected].

 

Sportski podovi d.o.o.

Хорватська компанія Sportski podovi d.o.o. зацікавлена у встановленні ділових зв’язків з українськими виробниками дерев’яного паркету з метою його постачання до Хорватії. 

Контактна інформація: Ul. Josipa Kozarca 59, 42000 Varaždin, Hrvatska; тел./факс: 00385 40 334-044; email: [email protected].

 

«Асоціація із захисту прав підприємців міста Астана»

Казахстанське об’єднання юридичних осіб «Асоціація із захисту прав підприємців міста Астана» зацікавлене в організації поставки рулонного паперу з України в кількості 300 тон, для казахстанського спільного підприємства. Технічна специфікація потрібної продукції: STANDART NEWSPRINT (ISO:BRIGHTNESS 65%, SUBS: 45 GSM, R/W: 66 CM, DIA: 100-105, CORE: 7.6 CM), QTY: 300 TON. 

У разі зацікавленості щодо взаємодії з казахським партнером, просимо звертатись до Посольства України в Республіці Казахстан.

 

EG Services ApS

Данська компанія EG Services ApS звернулась за контактами української лісопилки для закупівлі виробів із дерева, для виробництва пакувальних матеріалів (коробки, піддони тощо). Компанія з Данії планує придбати згадану продукцію відповідно до наступних специфікацій: очищені та термічно оброблені, згідно зі стандартом ISPM-15 дерев’яні дошки, які мають сертифікат національної організації із захисту рослин (ст.4 Міжнародної конвенції про захист рослин, чинна для України від 31.01.2006 р.). EG Services ApS розгляне цінові та якісні характеристики такої продукції для визначення обсягів закупівлі (умови постачання Інкотермс – EXW та DAP).

У разі наявності зустрічної зацікавленості українських підприємств в даній комерційній пропозиції, просимо інформувати представника данської компанії: Flemming Fischer, email: [email protected], прям. тел.: +45 5048 3610).

 

Kempisch Domein

Нідерландська компанія  Kempisch Domein висловила зацікавленість у закупівлі в Україні деревини з такими характеристиками:

  • акація (рівні колоди);
  • діаметр 24-30 см (без урахування кори);
  • довжина 3 або 6 м.;
  • обсяг поставки: 200-300 кб.м.

У разі зацікавленості щодо співробітництва із зазначеною компанією, просимо звертатись до її контактної особи: Mr. Maurits Feitz, тел.: +31 6 53 63 14 93, email: [email protected].

 

«Технокороза» ООД 

Болгарська компанія «Технокороза» ООД зацікавлена в налагодженні співробітництва з українськими виробниками меблів, із метою закупівлі дерев’яних деталей для ліжок (плоскі та дугові з одним згином). 

У разі зацікавленості в налагодженні співробітництва, звертайтеся до контактної особи компанії - Т.Томчев, тел. +359 68-601-581; 601-584; 601-585, факс: +359 68-601-583; e-mail: [email protected], [email protected].

 

«Сенуку прекібос центрас»

Литовська компанія ЗАТ «Сенуку прекібос центрас» зацікавлена у налагодженні співпраці з українськими виробниками меблевої продукції та готова реалізовувати окремі виді меблів через власну торгову мережу. Компанія готова опрацювати з відповідними українськими підприємствами можливість реалізації через власну мережу магазинів товарів для дому Senukai  таких видів української продукції: офісні стільці; меблі для учнів шкіл; столи та стільці для обіду; меблі для гостьових кімнат.

Контактна інформація: керівник відділу Дарюс Шиляускас, email: [email protected], менеджер з розвитку бізнесу Егле Пабедінскайте, email: [email protected].); садові меблі з: плетеного ратану, пластику, дерева, металу, а також подушки для садових меблів з полістеру (контактна інформація: керівник відділу Паулюс Пашкевічюс, email: [email protected], менеджер з розвитку бізнесу Агнє Пілкаускайте, email: [email protected]). Інформація щодо ЗАТ «Сенуку прекібос центрас».

 

Ilium Composites w.l.l.

Бахрейнська компанія Ilium Composites w.l.l, яка займається виробництвом будівельних матеріалів зі скловолокна, зацікавлена у встановленні ділових зв’язків з українськими підприємствами деревообробної галузі, які спеціалізуються на виготовленні дерев’яних палетів. 

Контактна особа: Mr. Colin Leatham-Locke, tel: +973-1716-5204, fax: +973-1791-0234, mob: +973-3993-0987, email: [email protected]

Більш детальна інформація за посиланням.

 

Banovina Raafourty d.o.o.

Хорватське підприємство Banovina Raafourty d.o.o. зацікавлене  у встановленні контактів з українськими підприємствами, зацікавленими у виконанні в Хорватії лісозаготівельних робіт за контрактом. Компанія шукає підрядника робіт з рубки лісу на території Бановіни (історична область у Сисацько-мославинській жупанії), який забезпечив би заготівлю деревини у обсязі 5000 кубічних метрів на місяць (60000 кубометрів на рік) при роботі протягом всього року. У лісах переважають бук, дуб, ясен і граб, середній обсяг заготівлі складає 170 кубометрів з гектара. Підприємствам, з якими будуть укладені контракти, Banovina Raafourty d.o.o. обіцяє забезпечити отримання в Хорватії всієї необхідної документації, відповідне житло і харчування для працівників. Українські підрядники повинні мати належну техніку для рубки та вивозу дерева. Види і кількість такої техніки не обумовлюються.

Контакти: директор Давор Жувич (Davor Žuvić) - [email protected] Загальний email правління - [email protected]

 

Feroming

Сербська компанія Feroming з м. Вршац, яка займається імпортом з України свіжих пиломатеріалів, зокрема пелет, зацікавлена у співпраці з українськими фірмами відповідного профілю.

У разі зацікавленості прохання звертатися до ТПП України 461 98 08, email: [email protected].

 

Kompreto s.r.o

Чеська компанія «КОМPRETО s.r.o.» зацікавлена у налагодженні співпраці з діловими партнерами в Україні, укладенні довгострокового контракту та надання замовлень деревообробним підприємствам, що мають необхідні промислові потужності щодо обробки масиву деревини. «KOMPRETO s.r.o.» – чеське товариство з обмеженою відповідальністю, засноване 11.06.2015 р.. Спеціалізується на виробництві та продажі дерев'яних іграшок під торговою маркою «Рislik». Позиціонується як підприемство, що виробляє продукцію з природніх матеріалів, без хімічної обробки, призначених для навчання і розвитку дітей. Свою продукцію компанія реалізує через мережу (близько 20) власних спеціалізованих магазинів по всій Чехії та мережу інтернет- торгівлі.  Статутний капітал ТОВ «КОМPRETO s.r.o.» становить 1000 чеських крон (близько 45 дол. США). Дані щодо експорту продукції «КОМPRETO s.r.o.» в чеських реєстрах комерційної та підприємницької діяльності відстуні. Офіційно представляти компанію має повноваження: Вацлав Квапіл (Mgr. Vaclavkvapil).

 

Контактна особа: Вацлав Квапіл (VaclavKvapil) www.pislik.cz, email: [email protected], tel: +420 731 519 381, skype: filiprychlebsky Facebook Кореспондентська адреса: KOMPRETO s.r.o.Mírovénáměstí 66 Vidnava 790 55 fakturačníúdaje KOMPRETO s.r.o. NováČervenáVoda 110 StaráČervenáVoda 790 53 IČO: 041 59 268

 

ВАТ "Мозирський Деревообробний Комбінат"

Білоруська компанія займається заготівлею деревини. Виробництвом та продажем дерев’яної ізоляції, пиломатеріалів, меблів, піддонів, брикетів та біомаси.
Продукція:Кругла деревина, деревна стружка, ошурки, пиломатеріали, дерев'яний пакет, частини меблів, дерев'яна ізоляція, паливні брикети.

Крім того комбінат спеціалізується на випуску теплоізоляційних плит з деревного волокна БЕЛТЕРМО, а також продажу меблів для житлових кімнат і офісів в широкому асортименті.

На сьогоднішній день підприємство оснащене сучасним обладнанням лісопиляння, виробництва теплоізоляційних плит, виробництва брикетів. Все обладнання німецького та італійського походження. Встановлено п'ять сушильних камер, що дозволяє реалізовувати сухий пиломатеріал. Виробництво теплоізоляційних плит здійснюється на німецькому обладнанні фірми «Siempelkamp». Виробнича потужність лінії виробництва теплоізоляційних плит становить 200 000 м3 на рік, лінія лісопиляння - 24 000 м3 на рік.
Вся продукція, що випускається є високоякісною, екологічно чистою, відповідає вимогам міжнародних і європейських норм, випускається з сертифікованої деревини, що підтверджується наявністю сертифіката FSC.

ВАТ «Мозирський деревообробний комбінат» зацікавлений в постачаннях на ринок України теплоізоляційних плит з деревного волокна БЕЛТЕРМО (ІДВП).

Детальніша інформація за посиланням:https://www.moz-dok.by/
Контактна особа: Мельченко Оксана Вікторівна, email: [email protected], роб. тел. (+375 236) 37 54 15, моб. тел. +375 29 834 75 59 (Viber).