(044) 584-28-24  
Velyka Zhytomyrska Str. 33, Kyiv, 01601, Ukraine

Медицина та охорона здоров’я

Білоруська компанія EVO Electronics

Білоруська компанія EVO Electronics  пропонує власну розробку - пропускну рамку для безконтактного визначення температури і дезинфекції людей. Прилад може встановлюватися у місцях проведення заходів з великою уількістю учасників з метою запобігання участі осіб з підвищеною температурою. 

Контактна особа: Герасименко Денис (+375 29 121 88 66; [email protected])

Презентація компанії.

 

Грузинська компанія «Нью Технолоджи Імпекс»

Грузинська компанія «Нью Технолоджи Імпекс» налагодила виробництво захисних медичних масок європейського стандарту. Товар виготовляється на двох  виробничих лініях, оснащених устаткуванням відповідно до найсучасніших стандартів. При повному завантаженні обсяги виробництва складають 18 млн. масок на місяць. Маски виготовляються з матеріалу «Melt blown» та забезпечують захист на 99%. Вироблена компанією продукція призначена як для місцевого, так і для експортного ринків.
Презентація компанії. 

Контактна інформація: (+995) 599 27 35 34E-mail: [email protected] Adress: Kostava srt. 37/39, Tbilisi, Georgia

 

Угорська Агенція з розвитку експорту «ХЕПА»

Угорська Агенція з розвитку експорту «ХЕПА» («HEPA Magyar ExportfejlesztésiÜgynökség») запустила на своїй сторінці нову рубрику «Товарні пропозиції угорських медичних компаній щодо COVID («Magyar egészségipari cégek COVID témájú termékajánlatai»), на якій акумулюються пропозиції угорських підприємств – виробників засобів боротьби, захисту та профілактики коронавірусної інфекції «COVID-19».

Англомовна версія товарних пропозицій угорських компаній доступна за посиланням: https://hepa.hu/en/Anti-COVID-19-Offers-from-Hungarian-Medical-Pharma-Companies

 

Саха Iстанбул

У контексті боротьби з поширенням у світі вірусу COVID-19 до Торгово-промислової палати України надiйшло звернення голови індустріального парку "Саха Iстанбул" Х.Байрактара щодо можливості випуску медичних механічних вентиляторiв для легень на базi турецької фірми ARCELIK, яка виробляє побутову техніку.

Згідно з отриманою інформацією, зазначена фірма закупила 1000 штук вентиляторiв для розповсюдження у виглядi допомоги. Турецький уряд замовив 5000 таких виробiв.

З урахуванням рiвня двостороннього спiвробiтництва між двома країнами, турецька сторона готова надати допомогу в налагодженні виробництва медичних вентиляторів в Україні.

Будемо вдячні орієнтувати ТПП України щодо практичної зацікавленості в реалізації цієї пропозиції на електронну пошту [email protected].

 

INVENTU
З метою розвитку співпраці в галузі передачі технологій в рамках глобальної боротьби з пандемією, спричиненою вірусом COVID-19, Посольство Аргентини направило ТПП України пропозицію щодо пошуку українського партнера, який міг би створити некомерційне партнерство з аргентинською компанією INVENTU.

Зазначена компанія є співрозробником дихального приладу для надзвичайних ситуацій (детальна інформація про прилад - Мікропроцесорний респіратор для лікування екстреного  респіраторного стану при COVID-19 Un Respiro : https://www.inventu.com.ar ).

Український партнер повинен мати виробництво з обробним обладнанням, кваліфікованою робочою силою та фінансовими ресурсами для придбання матеріалів.

Будемо вдячні орієнтувати ТПП України щодо практичної зацікавленості в реалізації цієї пропозиції на електронну пошту [email protected].

 

Resmed

Компанія займається побудовою та підтримкою технологій, які допомагають людям жити здоровіше та щасливіше. Діяльність  компанії почалася понад 30 років тому з винаходу машини, яка допомогла людям легше дихати і краще спати. Продукція: спеціальні подушки, розроблені для лікування апноє під час сну.

Вентилятори, портативні кисневі та цифрові засоби для охорони здоров'я, що застосовуються для боротьби з  COPD та іншими респіраторними захворюваннями. Також розроблена мережа для управління медичним обслуговуванням поза стаціонаром для того щоб допомогти постачальникам надавати більш персоніфіковану допомогу.

Контакти