(044) 584-28-24  
Velyka Zhytomyrska Str. 33, Kyiv, 01601, Ukraine

МІСЯЦЬ КІБЕРБЕЗПЕКИ В УКРАЇНІ 2020

24 березня у м. Харків,

7 квітня у м. Запоріжжя, 

9 квітня у м. Дніпро,

19 травня у м. Одеса,

7 червня у м. Львові,

Докладніше

МІСЯЦЬ КІБЕРБЕЗПЕКИ В УКРАЇНІ 2020

Зростаюча цифровізація суспільства,  розвиток цифрової економіки  ставлять Україну перед необхідністю протистояти все більшій кількості викликів і загроз у кіберпросторі.

Щодня групи досвідчених кіберзлочинців захоплюють контроль над чужими комп'ютерами та гаджетами, запускаючи серію руйнівних програм. 

Багато країн світу ведуть цілеспрямовану роботу по захисту від кіберзагроз. Це  головні питання Національного місяця обізнаності про кібербезпеку (NCSAM), який проводиться в США вже більше 15 років, а також Місяця кібернетичної безпеки в Європі (ECSM). В 2018 році, за ініціативи ТПП України та Держспецзв’язку,  Україна приєдналася до європейської традиції, а вже в 2019 році вдруге  провели Місяць кібербезпеки в Україні. Головною подією став другий форум «Кібербезпека. Захисти свій бізнес!»

Увагу до роботи форуму проявили в багатьох регіонах України. Державні адміністрації, місцеві і  сільськи громади, підприємства і учбові заходи розмістили інформацію про форум на своїх веб-сайтах.

Проведення Місяця кібербезпеки підтвердило ефективність державно-приватної взаємодії в розбудові безпечного кіберпростору в Україні. Учасники відмітили, що в суспільстві існує реальна необхідність концептуального розуміння нової кібербезпекової реальності, впорядкування внутрішнього нормативно-правового поля, визначення повноважень відомств та організацій, задіяних у забезпеченні кібербезпеки держави, розробка першочергових напрямків діяльності державного та приватного секторів у сфері кібербезпеки і вирішення комплексу проблем, пов’язаних із розбудовою національної екосистеми кібербезпеки. 

В цьому році організаториприйняли рішення почати підготовку до Місяця кібербезпеки з проведення RoadShow «Кібербезпека. Захисти свій бізнес!» в регіонах України. Нашу ініціативу підтримує РНБО України¸ органи управління на місцях.

Вже 24 БЕРЕЗНЯ 2020 року форум стартує у Харкові.

https://cybersecurity-2020.ciseventsgroup.com/kharkiv.html

7 КВІТНЯ  Запоріжжя, https://cybersecurity-2020.ciseventsgroup.com/zaporizhia.html

9 КВІТНЯ  Дніпро, https://cybersecurity-2020.ciseventsgroup.com/dnipro.html

19 ТРАВНЯ Одеса,

7 ЧЕРВНЯ Львів.

Проведення форумів з кібербезпеки в регіонах є частиною підходу з просування ідей Місяця кібербезпеки в Україні. Це формує в суспільстві нову культуру поведінки у кіберпросторі.

Учасники форумів проведуть професійні дискусії з широкого кругу питань кібербезпеки, серед яких: еволюція загроз кібербезпеки - останні події і тенденції, вплив кіберзагроз на бізнес, уряд і критично важливу інфраструктуру, останні досягнення в технологіях кібербезпеки, впровадження кращих практик і засвоєних уроків, основні висновки з недавніх кібер-інцидентів, наслідки для Інтернету речей (IoT) в різних галузях. Учасники отримають можливість зустрітися з постачальниками рішень в області безпеки, обговорять шляхи розвитку навичок і здібностей, необхідних для підтримки цілей кібербезпеки, впровадженні проектів підвищення рівня обізнаності суспільства щодо кіберзагроз та кіберзахисту.

Форум і виставка стануть  майданчиком для ознайомлення з потенціалом регіону в сфері кібербезпеки, обміну досвідом і дієвою інформацією для більш ефективної взаємодії бізнес-влада у кіберпросторі.

ЧАС СЕРЙОЗНО СТАВИТИСЯ ДО КІБЕРБЕЗПЕКИ ВЖЕ НАСТАВ.

ТПП України спільно з партнерами демонструють один з перших реальних кроків приватно-державної взаємодії у кіберпросторі - проведення  МІСЯЦЯ КІБЕРБЕЗПЕКИ В УКРАЇНІ.

 • підвищення загальної поінформованості про кібербезпеку, як одного з пріоритетів, визначених у Стратегії кібербезпеки України;
 • підвищення цифрової грамотності громадян та культури безпечної поведінки у кіберпросторі, комплексних знань;
 • розвиток навичок безпечного використання Інтернету для спілкування в соціальних мережах;
 • роз’яснення можливостей державно-приватної взаємодії у сфері кібербезпеки та кіберзахисту;
 • сприяння розвитку культури кібербезпеки у вашій організації, включаючи тих співробітників, які знають, як захистити себе і свій бізнес від мережевих загроз;
 • підвищення обізнаності про важливу роль критичної інфраструктури у повсякденному житті і які є можливості допомогти захистити системи та мережі;
 • підвищення уваги та інтересу до інформаційної безпеки за допомогою політичних рішень та координації засобів масової інформації;
 • залученнядо заходів органів державної влади, бізнесу і суспільства;
 • захист важливої інфраструктури та роль громадськості для її безпеки.
 • МІСЯЦЬ КІБЕРБЕЗПЕКИ В УКРАЇНІ 2020

  Основні заходи

   

  ЗАХОДИ

  ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ

  МІСЬЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

  1.    

  Спільне засідання Комітетів ТПП України з нагоди відкриття Національного Місяця кібербезпеки в Україні, підключити РТПП.

  1 жовтня

   

  ТПП України

  2.    

  Єдиний урок в школах і вишах

  «Інтернет - це загальний ресурс нашої спільної відповідальності, де кожна людина грає певну роль в забезпеченні своєї частини кіберпростору»

  1 жовтня

   

  Міносвіти, Академія педагогічних наук, ТВ, преса.

  3.    

  Проведення регіональних форумів «Кібербезпека. Захисти свій бізнес!» в містах України у 2020 році:

   

  25 березня       

  7 квітня            

  9 квітня           

  19 травня         

  17 червня        

  м. Харків

  м. Запоріжжя

  м. Дніпро

  м. Одеса

  м. Львів

  4.    

  ІІІ міжнародний форум

  «Кібербезпека. Захисти свій бізнес!»,

  7-8 жовтня

   

  м. Київ

  5.    

  Проведення виставки

  «КІБЕРБЕЗПЕКА 2020».

  7-8 жовтня

   

  м. Київ

  6.    

  Спільно з регіональними представництвами ТПП організувати проведення курсів і семінарів з питань кібербезпеки бізнесу

   

  Продовж року

   

   

  Запрошуємо до участі в заходах Місяця кібербезпеки в Україні.

  Пропозиції щодо Ваших заходів, які можуть бути включені до плану заходів, надсилати  на адресу: csm.ua@ukr.net

 

 

Media Partners