м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

МІСЯЦЬ КІБЕРБЕЗПЕКИ В УКРАЇНІ 2020

Торгово-промислова палата України, Комітет з електронних комунікацій, Антикризовий центр кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України при підтримці РНБО України, Держспецзв’язку, Кіберполіції МВС, Україна приєдналась до європейської традиції і вже втретє проводить Місяць кібербезпеки.

Політичним і технологічним фундаментом місяця кібербезпеки в 2019 році стали  ІІ міжнародний форум «Кібербезпека. Захисти свій бізнес!» і І-ша національна виставка з кібербезпеки.

В роботі форуму взяв участь секретар РНБО України Данілов О.М.¸ перший заступник Голови Держспецзв’язку Чаузов О.М. начальник департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ Кулешов М.П. Понад 30 профільних експертів з державних установ та бізнесу з України, США, Німеччини та Ізраїлю вели дискусію з більш ніж 600 учасниками.

 

Проведення Місяця кібербезпеки в Україні  в 2019 році,  отримало широкий відгук в суспільстві,  надало можливість акцентувати увагу державних структур, бізнесу і громадянського суспільства на актуальності проблем, підтвердило ефективність державно-приватної взаємодії в розбудові безпечного кіберпростору в Україні.

 

Ще в листопаді 2019 року ми розпочали підготовку і планували в 2020 році розширити географію проведення заходів. Нажаль COVID-19 не тільки вніс корективи в наші плани, але і відкрив нові проблеми безпечного ведення бізнесу. Ми проводимо заходи Місяця в умовах посилення карантину.

 

У 2020 році, в умовах пандемії, ми провели ряд заходів, серед яких online конференція «Безпечне online середовище - коронавірусний досвід». Конференція проходила 8-9 липня 2020 року. В її роботі прийняли участь понад 300 учасників. Протягом місяця планується проведення 3 форумів, 2 міжнародних науково-практичних конференцій, тренінгів, навчальних семінарів, 2 круглих столи, очікується участь понад 200 державних і приватних суб’єктів, які продемонструють свою рішучість співпрацювати в повній взаємодоповнюваності для підвищення рівня цифрової безпеки компаній, організацій і громадян.

Ці події стануть важливими кроками Місяця кібербезпеки в Україні 2020, який пройде  1-31 жовтня, третього щорічного Міжнародного Форуму

«Кібербезпека – захистимо бізнес, захистимо державу», що відбудеться

6 жовтня 2020 в місті Києві. 

https://cybersecurity-2020.ciseventsgroup.com/

Запрошуємо до участі в заходах Місяця кібербезпеки в Україні.

Переглянути план заходів. 

Проєкт «Кіберджура»

Відкриття Дня кібербезпеки в навчальних закладах України.

Пропозиції щодо Ваших заходів, які можуть бути включені до плану заходів, надсилати на адресу: [email protected]

ЯК ЦЕ БУЛО В МИНУЛИХ РОКАХ:

Заходи Місячника кібербезпеки України 2019

Звіт Місячника кібербезпеки України 2019

Презентація до Звіту Місячника кібербезпеки України 2019

Заходи Місячника кібербезпеки України 2018

Звіт Місячника кібербезпеки України 2018

Презентація до Звіту Місячника кібербезпеки України 2018

Медіа Партнери