(044) 584-28-24  
Velyka Zhytomyrska Str. 33, Kyiv, 01601, Ukraine

«АРТЕМСІЛЬ» ПОЧАЛА ПРАЦЮВАТИ З СУПЕРМАРКЕТАМИ БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

23.03.2016

16 березня 2016 року «Артемсіль» підписало перший прямий контракт з найбільшою в Україні мережею супермаркетів АТБ.

«Домовилися про те, що ми підвищуємо відпускну ціну на харчову сіль на 15%, але продукція на полицях стане дешевшою за рахунок відсутності в ланцюжку продажів такої ланки, як посередник, - повідомив в.о. директора «Артемсолі» Володимир Доля. - Перше відвантаження продукції планується наприкінці цього тижня. Загальний обсяг - 15 тисяч тонн. Оплата - протягом 5 днів з моменту відвантаження з підприємства».

На думку топ-менеджера «Артемсолі», прямий контракт з лідером рітейл-ринку України відкриває шлях до такої ж прямої комунікації без участі посередників з іншими великими мережевими супермаркетами країни. Причому, на умовах, заданих контактом з лідером ринку.

Нагадаємо, впродовж останніх двадцяти років система збуту продукції «Артемсолі» полягала в реалізації через дилерів і за прямими договорами, при цьому частка дилерських контрактів з кожним роком витісняла прямі контракти. На сьогоднішній день мінімізація участі посередників в процесі збуту готової продукції - один з основних важелів оздоровлення підприємства.

«На сто відсотків відмовитися від дилерів не вийде. «Артемсіль» в основному відвантажує харчову сіль своїм споживачам залізничними вагонами. А вагонами приймати сіль готові тільки великі мережі, локальні мережі і дрібні споживачі - ні. У нас будуть два етапи реформування. Перший - зміна моделі продажів по Україні та перехід на прямі контракти. І другий - це створення своїх логістичних центрів або віддалених складів, якими ми наблизимо свою продукцію до кінцевого споживача. Коли до нас зможуть приїхати на склад у такому-то місті і забрати там продукцію. Але все одно залишаться сільські магазини, ще якісь дрібні споживачі, до яких ми не доберемося. І ця робота повинна залишитися за дилерами. Тобто все одно якийсь час буде змішана система продажів», - пояснив Володимир в інтерв'ю.