22–23 жовтня у Києві відбувся New Food Summit 2025 — головна подія року для лідерів агріфуд-ринку, що зібрала понад 400 учасників: виробників, інвесторів, ритейлерів, технологічні компанії та стартапи. Саміт підтримали Enzym Group, МХП, Mastercard, ПриватБанк, Kernel та інші стратегічні партнери.
Sorry, content of this page is unavailable for the selected language. You can still open it in other languages: ukrainian
Tags: інвестиції, інновації, технології, стартап, їжа, саміт, рітейл, агріфуд, виробник