(044) 584-28-24  
Velyka Zhytomyrska Str. 33, Kyiv, 01601, Ukraine

ПРАКТИКА - КРИТЕРІЙ ІСТИНИ

03.12.2014

Існуюча Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України вже понад 20 років намагається просувати інтереси бізнесу, не втручаючись у справи влади, дотримується принципу, що бізнес має бути поза політикою і повинен перейматися тільки своїми насущними проблемами. Але ситуація в країні різко змінилася, до влади прийшли принципово нові люди, і настав час бізнесу починати жити у нових умовах та на практиці втілити всі свої ідеї та можливості.

Маючи колосальний досвід і думки з приводу важливих на сьогоднішній день питань, Спілка організувала засідання Ради за участю керівників бізнес-асоціацій, членів Спілки та регіональних відділень, підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств задля обговорення питань покращення бізнес-середовища в Україні та проведення реформ в економічній сфері. У ході засідання колеги вирішили підготувати та надіслати звернення до представників влади із вимогою забезпечити реалізацію завдань, що не знайшли свого втілення в Коаліційній угоді.

Одним із актуальних питань нині є вибори до місцевої влади.

- Майбутня реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади повинні призвести до того, що міста стануть основою самоуправління в Україні. Зобов'язання будуть закріплені виключно за відповідальністю міських Рад, - зазначив президент Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України Юрій Єхануров.

Михайло Непран, віце-президент ТПП України, так прокоментував ситуацію в середовищі українського бізнесу з боку діяльності Торгово-промислової палати: «У Палаті триває активна підтримка малого і середнього бізнесу в практичному плані. Зараз проводиться багато конференцій і дискусій і ми шукаємо нові форми та методи вирішення бізнесових проблем».

- Найгостріша проблема на сьогоднішній день - ситуація на сході України. Звідти йде велика міграція найбільш активного бізнесу, найбільш соціально активних людей на територію всієї України. Існує цілий ланцюг невиконання контрактів і угод, що негативно впливає на економічну ситуацію.

Усе залежить від нас, від наших громадських організацій і рішень, які ми приймаємо. Громадянське суспільство починається з того, що людина встає і каже: «Я так робити не буду». Подальша доля малого і середнього бізнесу залежить від нас самих. У нових умовах бізнес повинен вкладати кошти у технології. Крім того, щоб ставати конкурентоспроможними, необхідні європейські сертифікати на продукцію. У році, що спливає, багато вітчизняних підприємств, пройшовши цю процедуру, успішно зайняли свої ринкові ніші в країнах ЄС. Торгово-промислова палата допомагає налагоджувати бізнес й сприяє його виходу на нові ринки, - підкреслив віце-президент ТПП України Михайло Непран.

Announcements

Latest news