У рамках офіційного візиту до Вінниці маршалка Мазовецького воєводства Республіки Польща Адама СТРУЗІКА у Вінницькій торгово-промисловій палаті відбувся українсько-польський бізнес-форум.
Керівники Вінницької області й Мазовецького воєводства презентували інвестиційний і економічний потенціали двох регіонів, обговорили практичні аспекти поглиблення економічних та культурних зв'язків. Ключовою домовленістю про співпрацю між Вінницькою областю та Мазовецьким воєводством стане відкриття авіарейсу Вінниця-Варшава влітку нинішнього року.
Польський бізнес представляли керівники восьми компаній, які працюють у сфері вирощування, зберігання, сортування, пакування і реалізації продуктів харчування (овочі, фрукти, бакалійні вироби, продукти бджолярства тощо). Вінницьку область презентували понад тридцять компаній подібного профілю, які зацікавлені у співпраці з польськими партнерами.
Переговори пройшли з надзвичайно високим ступенем активності і зацікавленості обох сторін, що дає вагомі підстави сподіватись на пожвавлення регіональних бізнесових ініціатив уже найближчим часом.