м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Кар’єра в Палаті

Торгово-промислова палата України формує команду професіоналів і однодумців, інвестуючи в кваліфіковані кадри і соціальну захищеність своїх працівників.

ТПП України запрошує до співпраці як експертів, так і фахівців-початківців.

Ми пропонуємо вам роботу в команді професіоналів в стабільній організації та перспективи кар'єрного росту у зовнішньоекономічній діяльності, виставковій діяльності, експертизі і сертифікації та інших напрямках підтримки підприємництва.

Для участі в конкурсах на вакантні посади Ви можете надіслати Ваше резюме (з фотографією) із зазначенням бажаного напрямку діяльності Палати електронною поштою: [email protected]

З інформацією про послуги та напрямки діяльності ТПП України ви можете ознайомитися на нашому сайті.

 

Згода суб'єкта персональних даних

Направляючи резюме та/або будь-які подібні листи за адресами Торгово-промислової палати України, що вказані на цьому сайті я, добровільно надаю Торгово-промисловій палаті України свою письмову безумовну та безвідкличну згоду на обробку моїх Персональних даних (які містяться в направленому в Торгово-промислову палату України резюме), що включає в себе вчинення будь-яких дій та/або сукупності дій, що пов'язані зі збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптуванням, зміною, поновленням, використанням i поширеннями (розповсюдженням, реалізацією, передачею), знеособленням, знищенням моїх Персональних даних з метою мого працевлаштування.

Обсяг моїх Персональних даних, щодо яких здійснюється процес обробки моїх Персональних даних та які можуть бути включені до бази персональних даних Торгово-промислової палати України, визначається, як будь-яка інформація про мене, яка міститься в направленому в Торгово-промислову палату України резюме, що стала відома Торгово-промисловій палаті України при отриманні направленого мною резюме.

Надана мною згода на обробку моїх Персональних даних не вимагає здійснення Торгово-промисловою палатою України повідомлень про передачу моїх Персональних даних третім особам згідно з нормами ст.21 Закону України «Про захист персональних даних».

Я підтверджую, що мені зрозумілі мої права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», а також мету обробки моїх Персональних даних, в тому числі збору моїх Персональних даних. Я погоджуюсь, що строк обробки моїх Персональних даних - безстроковий.

Медіа Партнери