м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Програма психологічної реабілітації дітей

ТПП України створює благодійний фонд для реалізації проектів, метою яких є подолання громадянським суспільством і бізнесом наслідків агресії Російської Федерації, швидка та безпечна інтеграція в європейський простір, реалізації потенціалу людей та бізнесу в майбутньому.

З початком агресії найуразливішою категорією стали діти.
За даними ЮНІСЕФ у Європі понад 1,5 мільйона дітей стали біженцями, а 75% зазнали фізичних і психологічних травм.

Саме тому Фонд ТПП України спільно з Асоціацією дитячого та молодіжного туризму, вітчизняними дитячими психологами розробили Програму психологічної реабілітації дітей, що постраждали в наслідок агресії РФ в Україні (в додатку).

Метою цієї Програми є - збереження та відновлення фізичного та психологічного здоров’я; зниження частоти та тяжкості наслідків перенесених психічних травм; профілактика агресивної та саморуйнівної поведінки.

Цього року проект розраховує залучити до програми 1 000 дітей, які були безпосередньо в зоні бойових дій або зазнали травм під час окупації. Для цього ми співпрацюємо з профільними міністерствами й відомствами та проводимо відбір таких дітей. В рамках Програми реабілітації діти будуть розміщені в дитячому центрі в Україні та в Греції. Обидва центри знаходяться в рекреаційних зонах та є безпечними для дітей. Вартість Програми реабілітації становить 480 000 Євро або 480 Євро на дитину.

Зважаючи на діяльність ICC, звертаємось до Вас із проханням підтримати нашу ініціативу щодо дітей України та допомогти налагодити співпрацю з міжнародними фондами та бізнесом в реалізації Програми реабілітації. Зі свого боку ми готові узгоджувати всю необхідну проектну та фінансову документацію щодо її реалізації та надати повну звітну документацію .

На наше глибоке переконання саме співпраця між Україною та країнами Європи щодо дітей забезпечить обопільний розвиток і збагатить досвідом європейські країни в найближчому майбутньому.