м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Місія, бачення, цінності

Місія ТПП України

Система Торгово-промислових палат в Україні забезпечує сприятливе бізнес-середовище в Україні, створює та розширює можливості розвитку бізнесу через відкиття нових ринків для вітчизняного експорту, сприяння динамічній інтернаціоналізації українського бізнесу та активну інтеграцію в світову економіку, вдосконалення інституційного середовища в процесі діалогу бізнесу та влади, а також надання послуг, затребуваних бізнесом. 

Бачення

Система торгово-промислових палат в Україні - найбільша регіонально розгалуджена незалежна членська та експертна організація, з високим рівнем корпоративної культури, шанована в Україні та світі, об'єднує висококваліфікованих співробітників та експертів, які із задоволенням співпрацюють задля реалізації окресленої місії. 

Цінності

1. Гармонія

Ми діємо так, щоб одночасно враховувати інтереси всіх сторін, зацікавлених у процвітанні Палати.

2. ДовіраМи діємо так, щоб формувати довіру до системи ТПП в Україні на національному та міжнародному рівнях як надійної, незалежної, третейської організації.
3. ПрофесіоналізмМи діємо фахово та постійно підвищуємо наш професіоналізм. 
4. ЗнанняМи збираємо, зберігаємо, цінуємо і примножуємо знання.
5. ЕфективністьМи орієнтовані на результат, бо цінуємо час як свій, так і партнерів. 
6. Члени ТПП, клієнти та інші стейкхолдериМи прагнемо до перевершення очікувань членів ТПП, клієнтів та інших стейкхолдерів. 

7. Команда

Кожен член команди відповідає за загальний результат. Ми відкриті до співпраці, допомагаємо і підтримуємо один одного. 

Медіа Партнери