м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Допомога виробникам засобів індивідуального захисту від COVID-19

COVID-19 збільшив світовий попит на засоби захисту, які використовують для індивідуального захисту, безпеки працівників і громадян, а також у сфері охорони здоров’я. Це розширило можливості для виробників продавати засоби захисту від вірусів, особливо маски, рукавички та комбінезони.

За підтримки Посольства Великої Британії в Україні торгово-промислові палати впровадили послуги з покрокового супроводу бізнесу в підготовці технічного файлу та декларації про відповідність, необхідних для продажу засобів індивідуального захисту в Україні за новими правилами, а також їх експорту до Європейського Союзу та інших країн.  
 
Відгук ВП "ТК-Стиль" ТОВ "Текстиль-Контакт" (м. Чернігів) про послугу «індивідуальний план доведення відповідності»:

«Ми не розуміли до кінця, які є вимоги з виготовлення захисного медичного одягу та як довести продукцію до відповідності міжнародним стандартам і почати реалізовувати її за межами України. Дізнавшись про послугу ТПП, ми зрозуміли, що з допомогою консультантів ТПП  ми зможемо розробити технічний файл на виготовлення захисних халатів та безпосередньо дізнатися європейські вимоги для постачання медичного захисного одягу до країн Європи. Наразі ми розуміємо, які кроки потрібно зробити для того, щоб виготовлення захисних халатів відповідало усім європейським вимогам та стандартам».

Дізнайтеся про 4 кроки для доведення відповідності

Завантажте Настанову щодо масок і пов'язок для обличчя

Завантажте Настанову щодо рукавичок

Завантажте Настанову щодо комбінезонів і халатів

Щоб дізнатися докладніше та скористатися послугами, звертайтеся до консультантів з відповідності (вказаних у настановах) або:

044 461 98 08

[email protected]