(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Еразмус для молодих підприємців

Обмін досвідом та знаннями підприємництва

З 28 лютого 2018 Торгово-промислова палата України є членом міжнародного консорціуму з 10-ти держав, що реалізують проект Erasmus у своїх країнах.

Проект Erasmus – це програма транскордонного обміну, яка надає можливість новим, молодим  та амбіційним підприємцям набувати навичок і знань у досвідчених підприємців, які володіють малими підприємствами в інших країнах-учасниках цієї Програми, а досвідченим підприємцям - дізнаватися про перспективи й нові бізнес-ідеї молодих підприємців, започатковувати співробітництво з іноземним ними партнерами. Обмін досвідом здійснюється шляхом організації відрядження молодого (нового) підприємця до країни підприємця-господаря строком від 1 до 6 місяців. Програма ЄС «Еразмус для молодих підприємців» є частиною програми ЄС COSME. Перебування частково субсидується Європейською комісією.

Молоді або потенційні підприємці

Якщо ваша компанія зареєстрована суб’єктом підприємницької діяльності не більше 3-х років або ви серйозно розглядаєте можливість створещння власного бізнесу, володієте мовою однієї з 37 країн-учасниць, ви мотивовані та зобов'язуєтеся працювати з підприємцем в іншій країні-учасниці під час вашого перебування, ви готові зробити свій внесок в розвиток бізнесу підприємця, зв’яжіться з нами.

Учасники, які вже пройшли стажування за цією програмою, як правило, отримують цілий ряд переваг, серед яких:  більше впевненості в собі і розвиток своїх навичок; отриманняспеціальних знань у сфері промисловості, технічних навичок і управління; можливість співпрацювати з іншими підприємцями та розвивати транснаціональну ділову співпрацю; створення мережі контактів і міцних зв'язків, які можуть бути корисні для обміну порадами;  отримання рекомендації та започаткування партнерства за кордоном; досвід підходу до різних культурних та організаційних та функціонування компанії в іншій країні-учасниці; досвід підходу до ділового світу іншої країни-учасниці; розвиток ваших мовних навичок.
Для того, щоб взяти участь в програмі, перейдіть по цьому посиланнюта не забудьте вибрати Торгово-промислову палату України в якості місцевого контактного пункту.
Якщо у вас є будь-які питання, ви можете зателефонувати до нас або написати на електронну пошту.

Приймаючі компанії
Ця програма також надає перевагу для місцевих компаній, які можуть виступати в якості приймаючої сторони та пропонувати роботу для нових, енергійних, вмотивованих підприємців, що також можуть бути корисними приймаючій компанії та принести інноваційні ідеї, свій досвід, «нове бачення» вашого бізнесу, поділитися інформацією про зарубіжні ринки, взаємодіяти з підприємцями з інших країн-учасниць та скористатися можливістю співпрацювати з ними, створити мережу контактів для пошуку партнерів за кордоном, розвивати мовні навички.

Якщо ви керуєте компанією протягом декількох років, зацікавлені та готові ділитися своїми знаннями і досвідом з новими підприємцями, бути для них наставником, ви можете звернутися до Торгово-промислової палати України або безпосередньо заповнити реєстраційну форму на  веб-сайті програми .

Партнери

Торгово-промислова палата Сантьяго (Іспанія)
OlympicTraining (Греція)
DareFuture (Італія)
FirstElements (Кіпр)
Protik (Албанія)
Conceptwin (Португалія)
Creolabs (Мальта)
Торгова палата Бірмінгема (Великобританія)
FormaMentis (Італія)
Торгово-промислова палата України (Україна)

Цей проект був співфінансований Європейською Комісією за програмою Erasmus для молодих підприємців.

Більше інформації на офіційному  веб-сайті.

Якщо вам потрібна додаткова інформація, ви можете зв'язатися з нами:
Тел .: 044 584 28 14,

E-mail: [email protected], [email protected]

ucci.org.ua