м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

East Invest - 3

Другий етап Проекту EU4Business:Connecting Companies (East Invest-3) опубліковано на сайті ЄВРОПАЛАТИ!

Зацікавлені організації/асоціації можуть взяти участь у другому етапі проекту та імплементувати свої заходи з представниками малого  та середнього бізнесу за підтримки фінансування Європейського Союзу.

В разі виникнення будь-яких запитань, звертайтеся до системі FAQ, яку Європалата створила спеціально для запитань та відповідей.

Більш детальна інформація про грант.

Заявка на гран повинна буди сформована 2 організаціями ( 1 європейська/1 з країни Східного  партнерства). Кожний міні-консорціум може подати заявку на 2 різних заходи навіть в різних секторах( харчова сфера(органіка), текстиль, туризм, вино, креативна індустрії),  наприклад: 1 з туризму, 1 з текстилю.

 

East Invest - європейський проект, що реалізується консорціумом під керівництвом Асоціації торгово-промислових палат Європи (Eurochambres), членом якої з 2002 року є Торгово-промислова палата України, яка виступає як Національний координатор проекту в Україні з 2011 року. Даний проект фінансується Європейським Союзом, головною його метою є поліпшення інвестиційно-торговельного середовища країн Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Республіка Молдова, Україна),  які мають потенціал розвитку взаємного співробітництва та інвестиційних відносин з Європейським Союзом, за допомогою організацій по підтримці малого та середнього бізнесу.

У рамках проекту вже було проведено низку різномінітних заходів (академії, тренінги, твінінги, ділові візити, семінари), як для організацій підтримки бізнесу для покращення структурного та кадрового ресурсів, так і для МСБ, пріоритетними галузями яких був агропродовольчий сектор (виход на ринок ЄС).

Для отримання  консультацій просимо звертатися до Національного Координатора проекту Ольги Сухенко

Teл. : +38 044 461 98 07
         +38 067 230 90 38

e-mail: [email protected]

Медіа Партнери