м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Французька Служба старших експертів (ECTI)

ТПП України є представником французької Служби старших експертів ( ЕCTI) в Україні.

Програма надає можливість залучити досвідчених французьких експертів з багатьох галузей.

Довідково: ECTI, Echanges et Consultation Techniques Internationaux – незалежна, неприбуткова організація, яка працює з 1974 року, налічує понад 3000 експертів та більше ніж 5 000 професійних навичок (менеджмент, технічна експертиза, право, фінанси та інш.).

Основна мета діяльності:

 - сприяти економічному та культурному соціальному розвитку, надаючи допомогу та консультації малим та середнім підприємствам;

- брати участь у проектах компанії та сприяти успішному завершенню проектів, допомагати розвитку приватних секторів економіки. 

Види діяльності: проведення тренінгів, надання спеціалізованої допомоги та підтримки реалізації проектів, консалтингова діяльність та інш.

Географія компанії: Африка, Латинська Америка, Азія, Європа.

Пріоритетні сектори:

- асоціації та організації для розвитку та підтримки МСБ;

- професійні асоціації;

- державні та місцеві установи;

- професійні школи, університети та лікарні.

Асоціація зацікавлена у співпраці з українськими компаніями - представниками бізнесу, міжгалузевими та професійними асоціаціями, державними установами та представниками наукової сфери.

Як отримати експерта?

Експерта обирають на ос­нові стандартизованого запиту (довільна форма), який потрібно надіслати представ­нику ECTI в Україні.

Перевіривши заявку, представник ECTI надсилає запит  до головного офісу, після чого координаційний центр шукає відповідного експерта. Знайшовши екс­перта, вона надає його резюме на розгляд заявнику.

У резюме експерта деталь­но описано його попередній професійний досвід, компетенції й навички. На пошук експерта зазвичай знадобляться два тижні, але якщо заявника запропонована кандидату­ра не влаштовує, пошук триває.

Що ще очікується від заявника?

Аби підібраний експерт мав комфортні умови проживання, праці та передачі заявнику знань, навичок та досвіду, необхідно забезпечити його:

  • місцем прожи­вання (окремою квартирою чи номером у готелі);
  • авіа білетами та транспортом до/з місця проживання;
  • трира­зовим харчуванням;
  • кишеньковими грошима;
  • перекла­дачем (якщо потрібно).
  • оплатити загальний внесок.  

До кого можна звернутися з додатковими запитаннями?

Надіслати запит можливо на електрону адресу [email protected]. За додатковою інформацією звертайтесь за тел. 044 584 2814.  

Медіа Партнери