(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Торгово-промислова палата України звернулась до уряду з проханням пришвидшити вирішення кризових явищ в енергетичній сфері

07.04.2020

На переконання членської бізнес-спільноти ТПП України, енергетичний сектор, що наразі перебуває у недореформованому стані, потребує докорінних змін. Для вирішення кризових явищ члени ТПП України просять якнайшвидше призначити міністра енергетики та забезпечити захист довкілля.

Через занепад переробної промисловості споживання електроенергії в Україні падає. До основних деформацій, які розбалансовують галузь, відносяться перехресне субсидування населення за рахунок промислових підприємств, відсутність консенсусу щодо «зеленого»тарифу,  хронічні неплатежі тощо.

Дії з реформування  Міністерства енергетики та захисту довкілля  спричинили  призупинення  багатьох операційних і робочих процесів.

Слід зазначити, що питання екологічної безпеки  та сталого розвитку природно-ресурсного потенціалу України також потребують стратегічного врегулювання.

На думку бізнесу, для виходу з кризи необхідно терміново вжити конкретних заходів. Серед пропонованих і першочергових -  розробка чіткого  плану дій для вирішення системних проблем енергетичної галузі, а також  забезпечення безперебійної діяльності підприємств паливно-енергетичного сектора в умовах надзвичайної ситуації.

 

Анонси

Останні новини

Більше новин