(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Представник ТПП України в Балканських країнах

Юрій Куренков, офіційний представник ТПП України в Балканських країнах.

Коротка довідка:

Трудову діяльність розпочав із проектування газопроводів. Обіймав посаду технічного директора Інвестиційно-виробничого і комерційного центру «Промінвестцентр», потім був керівником маркетингу і збуту  Держлегпром України. Величезний досвід отримав, працюючи в першому зовнішньоторговельному об'єднанні України. З 2000 року і по теперішній час працює на підприємстві «Техмашекспорт». Компанія постачає високотехнічного обладнання (крани, нафтогазове обладнання) на експорт.

Можливості для співпраці:

Співпраця підприємців України та Балкан найбільш актуальна в сфері поставок продукції сільського господарства, кооперації і спільного виробництва машинобудівної продукції (перш за все в агромашинобудування), розвитку державного і приватного партнерства. Також дуже перспективне співробітництво в сфері туризму й енергетики. Активно працюють наші фахівці в області IT-технологій. Так, компанія SpeedFlow уже отримала болгарську реєстрацію і перевела в місто Пловдив 65 працівників із Одеси.

В Україні працюють близько 200 болгарських компаній і 67 представництв. Створення спільних підприємств не тільки можливо, але й є одним із пріоритетних шляхів виходу на ринок ЄС. Пошук бізнес-партнерів і встановлення ділових взаємовигідних відносин - це один із ефективних кроків на цьому ринку.

КУРЕНКОВ Юрій Валентинович
тел.: +359 89 68-68-255
тел./факс: +380 67 466-43-59 (viber)