(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Представник ТПП України в Болгарії

Пламен Проданов, офіційний представник ТПП України в Болгарії, виконавчий директор «Cosmos Shipping» Ltd, голова Болгарсько-Української господарчої палати.

Коротка довідка:

З 1977 по 1989 роки пройшов усі сходинки в пароплавстві болгарського морського флоту до капітана далекого плавання на судах. Після закінчення контракту  в 1993 році в Лондоні заснував  компанію ТОВ «Cosmos Shipping».  У 1997 році компанія стала членом міжнародних організацій BIMCO і IBIA, а також є членом Болгарської морської палати і Болгарської асоціації судновласників. У 2003 році, підтримуючи і зміцнюючи двосторонні відносини з Україною, компанія стає ініціатором і одним із засновників Болгарсько-Української господарчої палати й  її головою.

Можливості для співпраці:

Болгарсько-Українська господарча палата протягом багатьох років зміцнює двосторонні відносини, сприяючи розширенню економічного, наукового, культурного й освітнього обміну між країнами. Ця діяльність проводиться спільно з представництвом Торгово-промислової палати України, за участю Посольства України в Болгарії та Генерального консульства України в місті Варна.

Болгарія є найбільшим торговим партнером України на Балканському півострові. Основу експорту з України в Болгарію складають добрива, продукція машинобудівної і металургійної галузей. Із Болгарії Україна імпортує фармацевтичну, косметичну продукцію, пластмаси, тютюнові вироби та ін.

Понад 350 українських компаній уже мають власні представництва на території Болгарії, а в нашій країні офіційно зареєстровано 70 представництв болгарських фірм. Активно нарощує обороти співробітництво країн у сфері туризму.

ПРОДАНОВ Пламен
тел.: 00-359-52-600-828
тел./факс: 00-359-52-608-903