(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Представник ТПП України в Японії

Костянтин Ткачов - офіційний представник ТПП України в Японії.

Коротка довідка:

Закінчив історичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка і Київський держуніверситет іноземних мов. З 1999 року проживає в Японії. Працює директором міжнародного департаменту в AdMeTech Co., Ltd (виробник медичного прилада для припалювання локалізованих пухлин) і радником відділу корпоративного планування в MAYEKAWA MFG. CO., LTD.

З моменту свого заснування в 1924 році виробнича компанія Mayekawa Manufacturing Company розширила свій бізнес, зосередивши увагу на технологіях охолодження, заморожування і стиснення в промислових обсягах. Протягом багатьох років компанія Mayekawa також користується великою повагою в області надання якісних технологій стиснення і охолодження газу для нафтогазової, нафтохімічної та хімічної промисловості по всьому світу. В даний час технології Mayekawa забезпечують збереження навколишнього середовища за рахунок вилучення газів з морських нафтових факельних труб і їх безпечної утилізації назад в навколишнє середовище.

 

Можливості для співпраці:

Японія підтримує взаємовигідну діяльність із Україною і налагоджує ділові відносини в різних сферах. Японська сторона висловлює зацікавленість в обговоренні проектів із розвитку транспортної інфраструктури, впровадження енергозберігаючих технологій у промисловості та муніципальному секторі, розвитку потенціалу альтернативних джерел (в т.ч. біомаси), інвестицій в агропромисловий комплекс тощо, та співробітництво в галузі впровадження нових технологій IT.

ТКАЧОВ Костянтин Валерійович
тел.: +81 90 483 30 407