(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Представник ТПП України в Ізраїлі та на Близькому Сході

Ірина Бурштейн, офіційний представник ТПП України в Ізраїлі та на Близькому Сході.

Коротка довідка:

Працює в адміністрації прем'єр-міністра Держави Ізраїль.  Бере   активну участь у політичному та економічному житті країни. Виступає за врегулювання мирного процесу на Близькому Сході. За час діяльності напрацьовані зв'язки як на території Держави Ізраїль, так і за кордоном у багатьох галузях, включаючи технологічне і виробниче впровадження новітніх розробок на підприємствах зацікавлених країн. У даний час  активно співпрацює з бізнесменами України, перш за все - з партнерами  ТПП України.

Можливості для співпраці:

За багато років інтенсивної роботи встановлено  дружні  контакти з усіма країнами Близького Сходу, а також Катаром, Кувейтом, Бахрейном, Індією, Пакистаном, країнами Африканського континенту й ін.

Протягом тривалого часу, перебуваючи на Близькому Сході, вивчивши культуру і ментальність цих країн, дійшла висновку: товарообмін при правильно налагодженій роботі може бити всі рекорди. Навіть із урахуванням специфіки регіону - можливості співпраці безмежні.

Особливий інтерес до розвитку аграрного сектора і супутнього спектру  товарної групи продуктів харчування. Виникають питання про можливість інвестицій у будівництво житлового фонду та інфраструктури, зведення промислових об'єктів.

Існує величезне бажання співпраці, створення спільних підприємств, інвестування в країну. «Наше з вами завдання -  встановити клімат довіри і захищеності для іноземного інвестора».

 

БУРШТЕЙН Ірина
тел.: +(972) 54 807 3383