(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Представник ТПП України в Кейптауні та Західній Капській провінції Південно-Африканської Республіки

Олеся Матвіяс-Лобшер - офіційний представник ТПП України в Кейптауні та Західній Капській провінції Південно-Африканської Республіки.

Коротка довідка:

У Південно-Африканській Республіці Олеся проживає з 2002 року та повністю асимілювалася в місцеве суспільство.  В ПАР здобула досвід роботи в сфері нерухомості та торгівлі вином. Є засновницею консультативного та торгового центру «Дажбог», який надає консультації, здійснює аналіз ринку, переклади та надає інші послуги для спрощення економічної й іншої співпраці. З  2014 року вона є активісткою української громади в ПАР.

В Україні працювала заступником директора фармакологічного направлення «БіоФарм».

Нині Олеся Матвіяс – віце-президент і керівник відділу економічних зв’язків Української асоціації в ПАР, заснованої з метою об’єднання всіх українців ПАР.

Можливості для співпраці:

Будучи географічно далеко розташованими Україна і ПАР, проте, мають багато спільного в історичному розвитку, у складній боротьбі за свободу і незалежність, адже свого часу ПАР переживала приблизно такі ж події, і це не тільки сприяє взаєморозумінню, а й є передумовою плідної співпраці.

Пріоритетні галузі економіки, у яких варто надалі знаходити точки дотику: машинобудування, приладобудування, переробка деревини, виробництво меблів, виробництво будівельних матеріалів, енергозберігаючі технології, легка промисловість, аграрний комплекс тощо.

ПАР може бути містком і до інших африканських країн для українських підприємців. Це дорога із двостороннім рухом. Це пошук ніш, де можна бути сильнішими разом. Через призму ПАР можна розглядати увесь африканський континент як ринок для своєї продукції.

 

МАТВІЯС-ЛОБШЕР Олеся Ігорівна
тел.: +27 65 891 7224