(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

84-Й МІЖНАРОДНИЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ЯРМАРОК

13 тра 2017 10:00 - 19 тра 2017 14:00

З нагоди річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною і Республікою Сербія у  травні 2017 р.  у м. Нові Сад пройдуть «Дні України у Сербії». За інформацією Посольства України в Республіці Сербія, планується поєднати  даний  захід із візитом відповідальних осіб високого рівня  нащої  держави до  Республіки Сербія. У рамках «Днів України у Сербії» разом із культурно-мистецькими будуть організовані й заходи економічного характеру, а саме українсько-сербський бізнес-форум і національна експозиція нашої країни на Міжнародному сільськогосподарському ярмарку у   м. Нові Сад.

Міжнародний сільськогосподарський ярмарок у м. Нові Сад є найбільшим сільськогосподарським ярмарком на Балканах і збирає міжнародних  байєрів  уже у 84-й раз. Зокрема, у 2016 році в ньому взяли участь понад 1500 компаній із 60 країн, а кількість відвідувачів сягнула 125 тисяч. Колективними стендами були  представлені Голландія, Австрія, Угорщина, Іспанія, Туреччина, Китай та інші.

Організатори  виставки підготували насичену програму для учасників, яка включає демонстрацію сільськогосподарської техніки, проведення національної виставки худоби й органічного виробництва, міжнародні ділові зустрічі у форматі В2В. У Конгресному центрі Новосадського виставкового центру відбудуться рекламні акції, презентації, наради експертів та інші бізнесові заходи.

Поряд із традиційними подіями виставки (виставка сільськогосподарської техніки та виставка худоби) цього року учасникам будуть запропоновані нові цікаві виставкові заходи:

  • «зелена лінія» - майданчик для науковців і молодих учених, які зможуть презентувати нові  наукові досягнення в галузі сільського господарства  та  агробізнесу;
  • торги худоби - майданчик із продажу й укладання угод на купівлю худоби;
  • біржа зайнятості - пропозиції та пошук роботи в галузі сільського господарства;
  • гастрономічна спадщина - збереження та просування традиційної та регіональної кухонь.      

Торгово-промислова палата України планує  організувати  в період з 13 по 19 травня 2017 року колективний стенд на Міжнародному  сільськогосподарському ярмарку  у м. Нові Сад  і запрошує  всіх бажаючих взяти участь у даному заході.

Під час роботи  виставки  для українських учасників  будуть організовані зустрічі в ТПП Республіки Сербія та в державних  установах  країни, двосторонні переговори та відвідування сербських підприємств  з метою ознайомлення з умовами роботи на  сербському ринку.

ТПП України пропонує для всіх бажаючих додаткові послуги щодо організації програми перельоту та перебування під час проведення виставки за спеціальними груповими тарифами.

Координатор підготовки та проведення заходу від ТПП України та Ділового центру - Малахівська Станіслава, тел.: 2791750, моб. тел.: 0672329220.

Додати в Google Calendar