(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

БІЗНЕС-ФОРУМ У РЕСПУБЛІЦІ СЛОВЕНІЯ

22 тра 2017 10:00 - 25 тра 2017 16:00

 

Відповідно до домовленості, досягнутої між ТПП України і Господарчою палатою Словенії, та за організаційної підтримки Посольства України у Республіці Словенія, Посольства Словенії в Україні й офіційного представника ТПП України у Словенії, з метою активізації двостороннього співробітництва у період 2225 травня 2017 року буде організовано українську бізнес-місію до Словенії (м. Любляна).

На даний час Словенія є високорозвиненою й успішною країною з динамічною експортоорієнтованою економікою, яка завоювала міцні позиції на європейських і світових ринках.

У структурі українського експорту до Словенії значне місце посідають деревина та вироби з неї, металовироби, залізничні локомотиви, продукти неорганічної хімії. Словенія, в свою чергу,  традиційно постачає на український ринок фармацевтичну продукцію, котли, електричне обладнання, вироби легкої промисловості, продукти харчування.

            Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавих для них словенських ринках, ознайомитись із досвідом виходу Словенії на ринки ЄС.

З огляду на вищевикладене, просимо розглянути питання про Вашу особисту участь у згаданій бізнес-місії або делегувати представника від Вашого підприємства й у разі зацікавленості повідомити про прийняте рішення ТПП України,надіславши не пізніше 31.04.2017 року анкету – заявку на участь.

Господарча палата Словенії, як партнер із словенської сторони, бере на себе витрати на оренду приміщень для проведення бізнес-форуму, рекламу заходу, запрошення словенських учасників із урахуванням профілів і побажань українських компаній тощо. Фінансування інших витрат, пов'язаних із участю у бізнес-місії (авіапереліт, трансфери, розміщення у готелі, переклад під час індивідуальних переговорів у разі потреби, медичне страхування, організаційний внесок тощо), передбачається за рахунок учасників.

Згідно з попереднім кошторисом, орієнтовно усі вищенаведені витрати становлять 1100–1200 євро на одного учасника.

 Контакти для зворотного зв'язку: тел./факс:279-44-56, тел.:279-64-06, e-mail: [email protected],  [email protected]

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини