(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Ділова місія до Китаю в рамках виставки «China International Import Expo»

03 лис 2018 12:00 - 09 лис 2018 12:00

У період з 3 по 9 листопада 2018 року, відбудеться офіційний та діловий візит представників міністерств і відомств, органів місцевого самоврядування та бізнес-кіл України на чолі з Першим віце-прем'єр-міністром - Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим до Шанхаю та Пекіну.

Візит відбувається в рамках участі України в міжнародній виставці для іноземних компаній і країн China International Import Expo, 5-10 листопада 2018 року в Шанхаї. Від України вже приймають участь понад 120 представників компаній галузі АПК, машинобудування, послуг та інших.

Головною подією візиту стане Українсько-китайський економічного форум, який відбудеться 6 листопада в Шанхаї та 8 листопада в Пекіні. За підтримки Міністерства комерції КНР та Китайської ради з розвитку міжнародної торгівлі (CCPIT) будуть організовані бізнес-зустрічі для українських компаній та відвідування підприємств. Очікується, що понад 300 представників бізнесу та влади Китаю візьмуть участь у Форумі та ділових переговорах. Проект програми візиту додається >>

Організаційну підтримку візиту надають Мінекономрозвитку України, МЗС України, Офіс з просування експорту та Посольство України в Китаї. Розпорядником візиту визначено ТПП України.

Від імені ТПП України запрошуємо Вас взяти участь в діловій місії до Китаю. Впевнені, участь дозволить Вам ознайомитися з останніми світовими тенденціями розвитку вашої галузі, отримати актуальну інформацію про нову продукцію і послуги провідних світових компаній, презентувати власну продукцію та послуги китайському бізнесу, а також  налагодити ефективні ділові контакти.

З  питань участі просимо звертатись до Торгово-промислової палати України:

-   Голята Андрія: +380 (67) 662-96-56, avg-zed@ucci.org.ua;

-   Малаховської Станіслави: +380 (44) 279-17-50, (067) 232-92-20, e-mail: ems58@ukr.net;

Вартість участі становить 3 280 доларів США за особу (при одномісному проживанні) або 2 800 доларів США (при двомісному). Вартість включає перельоти Київ-Шанхай-Пекін-Київ, візову підтримку, трансфери згідно з програмою, проживання, відвідування виставки, участь в ділових заходах, а також культурну програму.

Зважаючи на обмежений період часу для формування делегації, будемо вдячні за можливість розглянути нашу пропозицію якнайшвидше. Це дозволить нам більш якісно опрацювати Вашу цільову аудиторію та забезпечити проведення ділових зустрічей під час форумів.

Зареєструватись можна за посиланням: https://goo.gl/forms/TBMFuuNfzXMgjbbC2

Заздалегідь вдячні за розгляд нашого звернення.

До відома:

«China International Import Expo» - головний виставковий захід Китаю в 2018 році. Виставка ініційована Президентом КНР Сі Цзиньпіном та Урядом Китаю як захід з презентації торговельного потенціалу країн світу та розширення торговельних зв’язків між Китаєм та іншими країнами. Виставка вже стала світовою подією та важливим майданчиком для багатьох країн і компаній світу. На сьогодні всі виставкові площі, а це понад 240 тис. кв.м,  заброньовані компаніями з понад 100 країн світу та понад 60 національних експозицій.  Більше 120 тис. представників бізнесу Китаю вже зареєструвались для участі в цьому заході.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин