(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ДІЛОВИЙ ВІЗИТ ДО ЄГИПТУ

13 гру 2021 09:00 - 16 гру 2021 14:00

РЕЄСТРАЦІЯ
 
Протягом перебування в Єгипті члени бізнесової делегації матимуть ряд ділових зустрічей, братимуть участь в українсько-єгипетському бізнес-форумі. Бізнес-місія відбудеться в рамках Міжурядової українсько-єгипетської Комісії.

Ділова програма передбачає заходи в  м. Каїр. Крім того, учасникам буде запропонована культурна програма. Співорганізаторами заходу виступають ТПП України, Федерація палат Єгипту, Посольство України в Єгипті та Посольство Єгипту в Україні за підтримки Єгипетської бізнес асоціації, а також Українсько-єгипетської ділової ради. ТПП України пропонує долучитися до складу ділової місії українським підприємствам, представникам виробничих та торговельних компаній.    

Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавому для них ринку.

Програмою візиту буде передбачено проведення спільного засідання Ділової ради та проведення українсько-єгипетського бізнес форуму, зустрічей у форматі В2В і обговорення практичних питань двостороннього співробітництва в торговельно-економічній сфері. Місце проведення основних заходів в рамках візиту буде повідомлено згодом.

Вартість участі буде повідомлено згодом. У вартість включено:


●    авіа переліт Київ-Каїр-Київ
●    внутрішні трансфери (а/п – готель- а/п., трансфери протягом робочих днів)
●    проживання
●    ділова програма
●    двосторонній бізнес форум
●    організація В2В
●    екскурсії  
●    медична страховка

За детальною інформацією щодо умов та вартості участі звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України:


 

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини