(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Французько-український бізнес-форум (Париж, Ніцца)

24 чер 2018 09:00 - 29 чер 2018 18:00

ТПП України разом з французькими партнерами готує бізнес-місію до Франції (з 24 – 26 червня п.р.- м.Париж, з 27- 29 червня п.р.- м. Ніцца).

До української делегації долучиться  Президент ТПП України  Г. Д. Чижиков, а також планують взяти участь представники державної влади.

25 червня п.р.в м. Париж відбудеться французько-український бізнес-форум, а також B2B перемовини між українськими та французькими компаніями. Спів організатором з французької сторони виступає організація МЕДЕФ (Рух підприємств Франції), основним завданням якої є налагодження міжнародної співпраці.

27 червня п.р. в м. Ніцца відбудеться діловий захід - міжнародний салон « Innovative City», https://www.innovative-city.com за участю мерії м. Ніцца (Франція), Торгово-промислової палати регіону РАСА (Ніцца, Лазурне узбережжя) та представників французького бізнесу та інвестиційних компаній.

Для українських представників це унікальна можливість презентувати інвестиційний потенціал компанії / області/ регіону та провести зустрічі у форматі В2В та знайти потенційних інвесторів та партнерів!

 28 червня п.р. відбудеться візит до інноваційного технопарку Sophia Antipolis (Французька силіконова долина) на території якого пройде міні - форум «Переваги приватно-державного партнерства на прикладі Франції», та відбудуться В2В зустрічі із французькими компаніями

Основна мета заходів – сприяння двосторонньому інвестиційному та інноваційному співробітництву між країнами.

До участі у заході запрошуються представники українських підприємств/організацій, які мають бажання налагодити та розвинути співпрацю з французькими партнерами.

 Робоча мова бізнес-форумів – французька/англійська/російська з синхронним перекладом.

Вартість участі в бізнес-форумі в м. Париж, 40в гривневому еквіваленті, згідно з курсом валют НБУ на момент виставлення рахунку.

За інформацією з французької сторони вартість участі в дводенному бізнес-форумі в м. Ніцца  становить 540 € в гривневому еквіваленті, згідно з курсом валют НБУ на момент виставлення рахунку.

У разі зацікавленості прохання до 20 червня ц.р. заповнити реєстраційну анкету.

Програма

За додатковою інформацією прохання звертатися до Дирекції міжнародного співробітництва , конт. особа Ольга Сухенко за тел.: +38 044 461-98-07, e-mail: [email protected].

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини