м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Французько-український бізнес-форум (Париж, Ніцца)

24 чер 2018 09:00 - 29 чер 2018 18:00

ТПП України разом з французькими партнерами готує бізнес-місію до Франції (з 24 – 26 червня п.р.- м.Париж, з 27- 29 червня п.р.- м. Ніцца).

До української делегації долучиться  Президент ТПП України  Г. Д. Чижиков, а також планують взяти участь представники державної влади.

25 червня п.р.в м. Париж відбудеться французько-український бізнес-форум, а також B2B перемовини між українськими та французькими компаніями. Спів організатором з французької сторони виступає організація МЕДЕФ (Рух підприємств Франції), основним завданням якої є налагодження міжнародної співпраці.

27 червня п.р. в м. Ніцца відбудеться діловий захід - міжнародний салон « Innovative City», https://www.innovative-city.com за участю мерії м. Ніцца (Франція), Торгово-промислової палати регіону РАСА (Ніцца, Лазурне узбережжя) та представників французького бізнесу та інвестиційних компаній.

Для українських представників це унікальна можливість презентувати інвестиційний потенціал компанії / області/ регіону та провести зустрічі у форматі В2В та знайти потенційних інвесторів та партнерів!

 28 червня п.р. відбудеться візит до інноваційного технопарку Sophia Antipolis (Французька силіконова долина) на території якого пройде міні - форум «Переваги приватно-державного партнерства на прикладі Франції», та відбудуться В2В зустрічі із французькими компаніями

Основна мета заходів – сприяння двосторонньому інвестиційному та інноваційному співробітництву між країнами.

До участі у заході запрошуються представники українських підприємств/організацій, які мають бажання налагодити та розвинути співпрацю з французькими партнерами.

 Робоча мова бізнес-форумів – французька/англійська/російська з синхронним перекладом.

Вартість участі в бізнес-форумі в м. Париж, 40в гривневому еквіваленті, згідно з курсом валют НБУ на момент виставлення рахунку.

За інформацією з французької сторони вартість участі в дводенному бізнес-форумі в м. Ніцца  становить 540 € в гривневому еквіваленті, згідно з курсом валют НБУ на момент виставлення рахунку.

У разі зацікавленості прохання до 20 червня ц.р. заповнити реєстраційну анкету.

Програма

За додатковою інформацією прохання звертатися до Дирекції міжнародного співробітництва , конт. особа Ольга Сухенко за тел.: +38 044 461-98-07, e-mail: [email protected].

Додати в Google Calendar

Анонси

УСТАНОВЧЕ ЗАСІДАННЯ УКРАЇНСЬКО-БРИТАНСЬКОЇ ДІЛОВОЇ РАДИ

УСТАНОВЧЕ ЗАСІДАННЯ УКРАЇНСЬКО-БРИТАНСЬКОЇ ДІЛОВОЇ РАДИ

29 тра 11:00-12:00
Торгово-промислова палата України висловлює свою повагу і запрошує долучитися до участі в установчому засіданні Українсько-Британської ділової ради.Під час заходу буде також обрано голову Українсько-Британської ділової ради. Основним напрямом роботи Українсько-Британської ділової ради мають стати заходи з активізації та поглиблення ділових відносин між Україною та Великобританією (економічні саміти, бізнес-форуми, ділові місії, дослідження ринків, пошук партнерів тощо). До участі у заході запрошуються українські компанії, що вже працюють або зацікавлені у встановленні ділових стосунків з Великобританією. Головною метою діяльності Українсько-Британської ділової ради буде ● сприяння розвитку українсько-британських ділових і торговельно-економічних зв’язків; ● диверсифікація структури та збільшення обсягів товарообігу між двома країнами; ● пошук і втілення оптимальних моделей та форм ділового співробітництва; ● налагодження двосторонньої виробничо-технічної та інноваційно-інвестиційної кооперації; ● створення сприятливих умов для спільної взаємовигідної виробничої, торговельної, транспортної, будівельної, фінансово-кредитної, страхової, науково-дослідної та інших видів діяльності; ● сприяння створенню спільних підприємств у різних галузях економіки, інвестиційних фондів, торгових компаній, відкриттю філій і представництв діючих суб'єктів господарювання, а також всебічний розвиток усіх видів підприємництва, не заборонених законодавством України та Великобританії; ● підтримка різних форм двостороннього ділового, освітнього, наукового, культурного і туристичного обміну між Україною та Британією. Передбачається, що Українсько-Британська ділова рада буде діяти на засадах добровільності та рівноправності її учасників, буде відкритою для вступу нових членів і зацікавленою у взаємовигідних партнерських відносинах з іншими організаціями та установами. Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь у вищезгаданому установчому засіданні. Формат зустрічі - онлайн. Посилання в кімнату вебінару буде надіслано зареєстрованим учасникам на пошту за день до події. Формат зустрічі:: онлайн Реєстація за посиланням: https://forms.gle/Fm7jRyaPDpvoCbQS7 Контактні особи в Дирекції міжнародного співробітництва: Дар’я Данік, +380974004100, ddv-i[email protected] Карина Вольф, +380671122041, [email protected]
Докладнiше...

Останні новини