м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ІІ українсько-молдавсько-румунський бізнес-форум

14 чер 2018 09:00-17:00

Торгово-промислова палата України разом з торгово-промисловими палатами Республіки Молдова та м. Сучава (Румунія) та за активної участі Чернівецької ТПП 14 червня ц. р. у м. Сучава (Румунія) організовує ІІ українсько-молдавсько-румунський бізнес-форум, головною темою якого є подальший розвиток взаємовигідного тристороннього співробітництва, активізація впливу фактору міжрегіонального та транскордонного співробітництва.

На думку ТПП України Форум є знаковим і матиме непересічне значення для подальшого розвитку торговельно-економічного співробітництва Сторін. У форумі задіяні провідні представники широкого кола бізнес-спільноти України, Молдови та Румунії. Учасників заходу ознайомлять із сучасним станом економіки трьох країн, можливостей участі бізнесу в реалізації спільних міжнародних та регіональних проектів та заплановано проведення переговорів у форматі В2В. 

За більш детальною інформацією, організаційних та логістичних питань звертатися:

Департамент міжнародного співробітництва ТПП України:

Янков Сергій Анатолійович (+38 044 461-98-07, [email protected])

Чернівецька ТПП:

Заболотнюк Василь (+38 0372 54-39-25, [email protected])

У разі зацікавленості прохання до 7 червня ц.р. заповнити анкету-заявку. Якщо від одного підприємства буде декілька учасників, прохання заповнювати  анкети на кожного учасника окремо.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини