(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Tirana Business Matching

28 вер 2017 12:00 - 29 вер 2017 14:00

До Торгово-промислової палати України надійшов лист від президента ТПП Тірани (Албанія) Ніколіна Яки з інформацією щодо проведення у Тірані 28–29 вересня заходу «Tirana Business Matching».

Цей форум має зібрати разом провідні корпорації, успішні підприємства та відомих експертів у сфері економічної політики з багатьох країн. Головними темами заходу будуть інфраструктура, туризм, сільське господарство та сільськогосподарські продукти, інновації та технології, енергетика, інвестиції й інші.

Підприємці з Об’єднаних Арабських Еміратів, Італії, Австрії, Туреччини, Хорватії, Македонії й інших країн презентуватимуть свої реалізовані та заплановані на майбутнє проекти співпраці з албанськими партнерами. Також відбудуться зустрічі у форматі В2В, що будуть організовані у рамках Європейської мережі підприємництва (EEN), до якої належить і ТПП Тірани.

Зважаючи на вищевикладене, просимо розглянути пропозицію ТПП Тірани та поширити інформацію про форум «Tirana Business Matching» (м. Тірана, Албанія, Палац Конгресу, 28–29 вересня 2017 р.) серед зацікавлених підприємств Вашого регіону.

Отримати більш детальну інформацію, а також зареєструватися для участі у форумі «Tirana Business Matching» можна за наступним посиланням: https://www.b2match.eu/tiranabusinessmatching2017.

Контакти для довідок: тел. (044) 461-98-08, e-mail: [email protected]

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини