(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українсько-хорватський бізнес-форум

13 чер 2017 10:00-18:00

Торгово-промислова палата України інформує, що 13 червня 2017 р. у рамках офіційного візиту прем’єр-міністра України В. Гройсмана до Республіки Хорватія у м. Загреб відбудеться українсько-хорватський бізнес-форум.

Співорганізаторами форуму виступають ТПП України та Господарча палата Хорватії за активної організаційної підтримки Посольства України в Республіці Хорватія й офіційного представника ТПП України у Хорватії, Почесного консула України у Хорватії  Івіци Піріча.

Мета форуму – активізація українсько-хорватського співробітництва та налагодження коопераційних зв’язків, насамперед у таких ключових сферах, як будівництво, суднобудування і ремонт кораблів та яхт, енергозбереження, фармацевтика, туризм, виробництво торговельного та холодильного обладнання, постачання продуктів харчування та вин, металу та металовиробів, інвестування в нерухомість та у готельний бізнес Хорватії й інших.

Під час роботи бізнес-форуму українські учасники зможуть установити прямі ділові контакти з потенційними хорватськими партнерами й отримати інформацію про попит та цінову ситуацію на актуальних для них хорватських ринках.

На форумі передбачається присутність прем’єр-міністра України В. Гройсмана та прем’єр-міністра Хорватії А. Пленковича, які привітають учасників форуму. Участь у заході візьмуть президенти Господарської палати Хорватії та ТПП України.

Бізнес-форум проходитиме за таким розкладом: 11 червня (неділя) – прибуття української делегації; 12 червня (понеділок) – індивідуальні переговори, відвідання хорватських підприємств відповідно до заявлених інтересів, неформальне спілкування; 13 червня (вівторок) – основна програма бізнес-форуму; 14 червня – від’їзд української делегації. Місце проведення форуму – Господарська палата Хорватії (Hrvatska gospodarska komora Rooseveltov trg 2, 10000 Zagreb).

Враховуючи вищевикладене, просимо розглянути питання про Вашу особисту участь у згаданому бізнес-форумі або делегувати представника від Вашого підприємства й у разі зацікавленості повідомити про прийняте рішення ТПП України не пізніше 05.06.2017 р. і надіслати анкету – заявку на участь, щоб Господарська палата Хорватії могла на підставі складу української делегації своєчасно запросити відповідних представників хорватських ділових кіл.

Учасники, які мають біометричні закордонні паспорти або Шенгенську візу на період поїздки, не потребують окремого оформлення хорватської візи. У разі їх відсутності слід терміново надати або надіслати кур'єрською службою до ТПП України всі необхідні документи. Згідно з вимогами Посольства Хорватії, заява на отримання візи подається особисто.

Фінансування витрат, пов’язаних із участю у бізнес-форумі (переліт, трансфери, розміщення у готелі, переклад під час індивідуальних переговорів, оформлення виїзних документів, медичне страхування, організаційний внесок тощо) передбачається за рахунок учасників.

Переклад під час офіційної частини бізнес-форуму буде забезпечено.

Згідно з попереднім кошторисом, орієнтовна вартість усіх вищенаведених витрат становить 950–1000 євро на одного учасника. Вартість участі у форумі 60 євро, цей платіж є обов’язковою умовою участі у заході.

Контакти для довідок: (044) 461-98-08;  [email protected],[email protected]

Додати в Google Calendar