(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українсько-грузинський бізнес-форум

18 лип 2017 09:00 - 19 лип 2017 18:00

У рамках державного візиту Президента України Петра Порошенка до Грузії 18 липня 2017 року у Тбілісі та 19 липня у Батумі проходитиме українсько-грузинський бізнес-форум.

Він відбудеться згідно з дорученням віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Клімпуш-Цинцадзе на виконання листа Глави Адміністрації Президента України від 29.05.17 р. № 02-01 /929. Співорганізаторами форуму виступають ТПП України та ТПП Грузії за активної підтримки Посольства України в Грузії й офіційного представника ТПП України у Грузії Давіда Іванішвілі.

Мета форуму – активізація українсько-грузинського співробітництва та налагодження коопераційних зв’язків, насамперед у таких ключових сферах: машинобудування, кольорова та чорна металургія, авіаційна, легка та хімічна промисловість, туризм, логістика, постачання продуктів харчування та вин й ін. Уже протягом багатьох років Україна зберігає провідне місце серед основних торговельно-економічних партнерів Грузії і навпаки.

На бізнес-форумі українські учасники зможуть установити ділові контакти з потенційними грузинськими бізнесменами й отримати актуальну інформацію про попит та цінову ситуацію на цікавих для них грузинських ринках, домовитись про подальшу взаємовигідну співпрацю.

Передбачається, що присутніх на форумі особисто привітає Президент України  Петро Порошенко. Участь у заході візьмуть також президенти ТПП Грузії та ТПП України.

Виліт української бізнес-делегації до Тбілісі планується на 17 липня (понеділок), повернення в Україну – 20 липня (четвер). Детальна програма перебування делегації наразі опрацьовується з іншими співорганізаторами і буде повідомлена додатково.

У разі зацікавленості прохання не пізніше 03.07.2017р.повідомити про прийняте рішення ТПП України та надіслати анкету – заявку на участь.

Громадянам України для відвідання Грузії достатньо мати закордонний паспорт, віза не потрібна.

Фінансування витрат, пов’язаних із участю у бізнес-форумі (переліт, трансфери, розміщення у готелі, медичне страхування, оплата участі у форумі тощо), передбачається за рахунок самих учасників.

Переклад під час офіційної частини бізнес-форуму буде забезпечено.

Довідки за тел.:(044) 461-98-08 таe-mail:  [email protected], b[email protected].

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини