(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

В2В ЗУСТРІЧІ в рамках міжнародної виставки сільськогосподарської техніки ІНТЕРАГРО

28 жов 2020 10:00 - 30 жов 2020 18:00

28-30 жовтня 2020 року відбудеться онлайн захід на спеціалізованій в рамках міжнародної виставки сільськогосподарської техніки та обладнання InterAGRO.

До участі запрошуються українські компанії, що працюють у сфері виробництва сільськогосподарської техніки, обладнання, цифрових та інноваційних рішень в агробізнесі, а також аграріїв, розробників у сфері енергоефективності, біоенергетичних технологій та альтернативній енергетиці в агробізнесі.

«InterAGRO Brokerage Event» це платформа, яка об’єднує компанії, які шукають співпрацю з виробниками, постачальниками товарів та послуг у сфері агробізнесу.

Взявши участь у заході, учасники матимуть можливість знайти потенційних бізнес-партнерів, підписати договори з виробниками, налагодити контакти з субпідрядниками, одержати корисну інформацію щодо управління та розвитку бізнесу та дізнатися найсвіжішу інформацію про останні тенденції у сфері розробки інноваційних технологій в агропромисловості.

За інформацією щодо співпраці звертайтесь до Координаційного центру підтримки експорту ТПП України за тел. +38 (044) 461 98 17 або на електронну пошту [email protected]

Додати в Google Calendar