м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

14- й Конвент Світ Торгівлі. Євразія 2020. Велика Переговорна Кампанія закупівельників країн СНД

15 жов 2020 10:00 - 27 лис 2020 18:00

ТПП України разом з міжнародною компанією EXIM EXPO інформує.

З 15 жовтня по 27 листопада 2020 року в форматі «Онлайн» відбудеться масштабний міжнародний Конвент Світ Торгівлі. Євразія 2020  за участю понад 100 провідних рітейлерів і дистриб'юторів з 10 країн СНД. Традиційна 14-а ЗАКРИТА зустріч голів компаній роздрібної індустрії, товаровиробників, дистриб’юторів, постачальників, представників влади і незалежних експертів надасть можливість сформувати спільне стратегічне рішення в галузі та укласти контракти.

Зустрічі учасників пройдуть на спеціальній закритій онлайн-платформі «Світ торгівлі».

На платформі Конвенту Світ торгівлі. Євразія 2020 відбудуться:

 • Провідні галузеві Конгреси:
 • Конгрес Євразійської торгівлі;
 • RetailCongress;
 • Конгрес виробника
 • Закритий Конгрес «Практика ритейла»
 • Велика Переговорна Кампанія. Серія двосторонніх переговорів закупівельників з 10 країн СНД з товаровиробниками і постачальниками FMCG
 • Багатофункціональна віртуальна закрита виставка. Персональні брендовані онлайн-офіси постачальників, з переговорними кімнатами і індивідуальним календарем зустрічей з закупівельниками.

Вартість участі в Конгресах Світ Торгівлі – 50 дол. США (у вартість включено – відвідання в якості Делегата (слухача) усіх Конгресів.  

Реєстрація на Конгреси на сайті www.eximexpo.kzі закінчується 10 жовтня.  

Велика Переговорна Кампанія закупівельників країн СНД

З 10 по 27 листопада 2020 року в форматі «Онлайн» продовжить ділову програму Конвенту Світ Торгівлі проект Велика Переговорна Кампанія для постачальників та виробників товарів за участю більше 100 провідних ритейлерів і дистриб’юторів з 10 країн СНД.

Двосторонні зустрічі учасників пройдуть в персональних переговорних кімнатах Віртуальних стендів на онлайн-платформі «Світ торгівлі».

Для участі   в Великій Переговорній Кампанії необхідно пройти додаткову реєстрацію і заповнити Анкету за посиланням https://eximexpo.kz/online/

 

 

Проект проходить в 2 етапи.

Перший етап. Пошук потенційних закупівельників для вашої компанії серед ритейлерів і дистриб'юторів в країнах СНД.

 • До 10 жовтня усі бажаючі, постачальники і виробники FMCG, учасники Великої Переговорної Компанії заповнюють  анкету  на сайті https://eximexpo.kz/online/ і сплачують реєстраційний внесок.
 • Ваша анкета буде розповсюджена більше 100 закупівельникам- партнерам проекту для визначення інтересу до вашої продукції і подальшого можливого співробітництва.
 • Всі анкети розглядають особи, які приймають рішення в залежності від товарної категорії, комерційні директори дистриб'юторських і ритейл-компаній, багаторічні партнери.
 • Оплата за перший етап становить  50 дол. США до 10 вересня 2020 року.

Другий етап. Призначення персональних відео-переговорів із закупівельниками в закритому Онлайн-сервісі «Світ торгівлі».

 • У разі зацікавленості у вашій продукції і виборі закупівельниками вашої компанії для особистих переговорів, вашу компанію реєструють в Особистому кабінеті в сервісі, створюється Віртуальний стенд, Персональна переговорна кімната, формується індивідуальний календар зустрічей з закупівельниками на жовтень місяць.
 • Всі зустрічі проходять у відео-форматі в персональних переговорних кімнатах з дотриманням повної конфіденційності.
 • На Віртуальному стенді у вас буде можливість продемонструвати в режимі онлайн відеоматеріали, презентації та інші документи вашої компанії, спільно обговорити умови співпраці, використовуючи багатофункціональність сервісу.
 • Для всіх учасників проекту буде проведено онлайн-семінар з використання сервісу «Світ торгівлі»
 • Оплата за другий етап залежить від кількості закупівельників, зацікавлених в переговорах з вашою компанією, і становить від 100 до 1000 дол. США.
 • Для всіх учасників Великої  Переговорної Кампанії відвідання Конгресів безкоштовне.

 

Запрошуємо Вас приєднатися 14-го Конвенту Світ Торгівлі. Євразія 2020 та Великої Переговорної Кампанії у жовтні-листопаді 2020 року для укладення реальних контрактів з провідними закупівельниками країн СНД та заповнити Анкету на сайті (https://eximexpo.kz/online/) до 10 жовтня,  на зареєстрований емейл ви отримаєте інформаційний лист, у відповідь направте реквізити вашої компанії для виставлення першого рахунку на суму 50 дол. США за перший етап проекту.

 

ВАЖЛИВО! Всі анкети, зареєстровані на сайті розглянуть близько 100 закупівельників з країн:  Казахстан, Узбекистан, Киргизстан, Туркменістан, Грузія, Вірменія, Таджикистан, Азербайджан, Україна, Білорусь. З попереднього досвіду кожному постачальнику призначають зустрічі 5 -35 закупівельників!

 

З питань участі просимо звертатись за телефонами: +38 (044) 461-98-07, 096 129 55 65 – Олена Мацієвська, e-mail: [email protected].

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин