(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Зустріч із рітейлерами Центральної Азії та Кавказу

21 лис 2019 10:00 - 22 лис 2019 19:00

2122 листопада 2019 року в місті Алмати (Казахстан) відбудеться головна подія Центральної Азії для торговельних мереж, імпортерів і постачальників продуктів харчування та напоїв – ХІІІ з’їзд керівників торговельних компаній і постачальників World of Trade.

З'їзд влаштовує компанія EXIM EXPO – єдиний організатор закритих міжнародних заходів для сучасного рітейлу і товарного виробництва на території Республіки Казахстан. Її партнером  в Україні є Торгово-промислова палата України.

Щорічно в заході беруть участь понад 80 рітейлерів та дистриб’юторів і більш ніж 300 постачальників  із Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану; відбувається понад 6 000 цільових зустрічей. Перелік учасників минулого року додається.

Цього року в роботі форуму візьмуть участь такі рітейлери: 

Узбекистан: Korzinka.uz, Green Apple Market, Makro, Farovon-uz;  Таджикистан: Amid; Азербайджан: Azeri Retail LLC, Fresco; Киргизстан: Yar-Marka, 7 DAYS, Super Arzan, Frunze; Вірменія: SAS GROUP, Yerevan City, Green Day; Білорусь: Rublevskyi, Radziwillovskyi, Euroopt Georgia: Foodmart, Smart, Skazka, Gordgita; Казахстан: Magnum, Small, A-store, Leroy Merlin, Romashka, Vkusnaya korzinka, Astykjan, GREENWICH, A-2, Interfood, Ayan, Esentai Gourmet, Galmart, Svetofor, iNMART, Meloman, Marwin, Comfort, Zolotoy kluchik, KenMart, Vkus Market, Ak Zhelken, Kok-Alma, Dina, BEKKER & C, Ramstor, Uly Dala, RAUZET, Sheber Profi, Sultan, In OIL LTD K, Asar, Good Group, FIRCAN, Mercury, Semeynyi, Vkus Mart, Anwar. За даними організатора, свою участь уже підтвердили 70% рітейлерів.

Під час форуму виробники мають змогу презентувати свою продукцію в імпровізованому гіпермаркеті World of Trade. Це унікальна можливість для виробників не тільки провести ділові переговори, але й продемонструвати  потенційному партнеру якість своєї продукції.

Участь у заході за учасника 150 євро.

До вартості включено: бедж для одного учасника, стелаж у гіпермаркеті, участь у двосторонніх зустрічах із рітейлерами (в порядку живої черги) та в сесіях заходу, екскурсія з рітейлерами в торговельні мережі, харчування під час ділової програми, запрошення на святкову вечерю з рітейлерами. Окремо учасники оплачують логістичні послуги візиту: авіапереліт, страхування, проживання, трансфери.

Запрошуємо до участі в роботі ХІІІ з’їзду керівників торговельних компаній і постачальників World of Trade. Це реальна можливість для вашої компанії представити свою продукцію рітейлу Центральної Азії та Кавказу, провести прямі переговори та забезпечити свою присутність на ринках країн регіону.

З питань участі та забезпечення логістичних послуг візиту звертайтесь до ТПП України:

Додатки:

Анкета

Програма

Перелік учасників минулих років

Відео сесіїЗАКУПКИ

Відгуки

Архів

 

Додати в Google Calendar