м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

B2B matchmaking: Бельгія – Україна

01 вер 2023 10:00 - 30 жов 2023 16:00

Запрошуємо українських підприємців до участі у новій ініціативі підтримки експорту «B2B matchmaking: Бельгія – Україна», що фінансується фламандським урядом і спрямована на підтримку українських підприємств у пошуку нових можливостей для бізнесу у Фландрії.

Дата: вересень-жовтень 2023

Сьогодні бельгійські підприємці шукають майбутні можливості для відновлення України та спільної участі з українськими підприємцями в міжнародних донорських ініціативах, які вже формуються провідними світовими фондами.

Проєкт «B2B Matchmaking Україна-Бельгія» був започаткований незадовго після початку повномасштабного вторгнення з метою підтримки торгово-промислових палат та підприємців під час війни.

Ініціатором проєкту виступає компанія Voka – Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland за фінансової підтримки фламандського уряду. У рамках зазначеної ініціативи, що координується Торгово-промисловою палатою Антверпен-Ваасланд (регіон Фландрія) Voka - Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland у тісній співпраці з Торгово-промисловою палатою України, планується організація прямих ділових контактів між бельгійськими та українськими підприємцями.

На основі наданих заповнених профілів компаніями з обох сторін будуть формуватися потенційні контактні пари, організовуються прямі зустрічі між бізнесами за підтримки та сприяння палат з обох сторін.

Якщо ви готові виходити на європейські ринки, заповнюйте форму за посиланням - https://forms.gle/qFyjXmfk6dVhNN8H7 та відправляйте ТПП України ([email protected] та [email protected]).

Заявки приймаються до 10 вересня 2023 року!

Контактні особи в ТПП України:
Валерія Забашта (+380503664997, [email protected])
Карина Вольф (+380671122041, [email protected])

Додати в Google Calendar

Теги: підприємництво, бізнес, ТППУ, B2B, Відновлення України

Анонси

Останні новини