(044) 584-28-24  |  (044) 584-28-36 (прес-служба)
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

БЕЗПЕКА НА ДОРОГАХ УКРАЇНИ ЗАРАДИ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ

22 Чер 2017 10:00 - 23 Чер 2017 15:00

Враховуючи значення безпеки дорожнього руху та профілактики дорожнього травматизму, ТПП України, разом із заінтересованими центральними органами виконавчої влади та громадськими організаціями з безпеки дорожнього руху, планує провести 22-23 червня 2017 року Перший міжнародний конгрес з питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху в Україні під гаслом: «Безпека на дорогах України заради життя людини». Ідея проведення Конгресу підтримана Прем’єр-міністром України В.Б. Гройсманом, профільними Комітетами Верховної Ради України, обласними державними адміністраціями, Київською міською державною адміністрацією та громадськими організаціями.

Планується обговорити такі важливі питання, як пріоритетні напрямки роботи Уряду в області безпеки дорожнього руху та зарубіжний досвід його забезпечення, фінансування та реалізація заходів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму та захист інтересів постраждалих у ДТП тощо (проект програми додається).

В роботі Конгресу братимуть участь представники Світового банку, ВООЗ, ЄІБ, ЄБРР, дипломатичних представництв та експерти країн ЄС (Швеція, Нідерланди, Великобританія, Німеччина, Норвегія, Фінляндія, Польща, Естонія), Білорусі, КНР.

Запрошуємо Вас стати партнером проведення заходу та виступити на одній із сесій Конгресу.

Пропонуємо також обговорити умови партнерства та участі у Першому міжнародному конгресі з питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху в Україні.

Програма конгресу

Контактні особи ТПП України:

Олена Барсук - тел. 279-80-33, e-mail: bea-zed@ucci.org.ua

Дмитро Пятницький - тел. 279-80-33, e-mail: pdv-zed@ucci.org.ua 

Ольга Гордина – тел. 586-40-15, e-mail: gtv-sem@ucci.org.ua

Представників ЗМІ просимо акредитуватися за телефоном +38 (044) 584-28-36 та за електронною поштою press@ucci.org.ua   

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин