(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Бізнес-форум Центрально-Європейської Ініціативи

15 лис 2019 09:00-18:00

15 листопада 2019 у місті Мілан (Італія) відбудеться Форум, який представляє собою перше продовження триєстської декларації, прийнятої міністрами закордонних справ Італії від 12 червня 2019 року, спрямованої на посилення ділового виміру ЦЕІ з метою сприяння торгівлі та інвестиціям у регіоні; сприянню стратегічному співробітництва та спільним інвестиціям в інфраструктурні проекти для сталого розвитку країн-членів ЦЕІ.

Захід будуть присвячені інфраструктурному та морському сполученню як фактору розвитку та інтеграції. Очікується участь експертів та представників установ, компаній, банків, галузевих асоціацій, операторів та керівників інфраструктури сприяння Форуму, а також представників компаній, що працюють у регіоні ЦЕІ.

В рамках ініціативи італійського головування в Центральній Європі (ЦЄІ) італійського Міністерства інфраструктури і транспорту та Міністерства закордонних справ Італії, Міжнародне співробітництво у співпраці з Генеральним секретаріатом ЦЄІ продовжує сприянню та  організації в рамках проведення бізнес Форуму Центрально-Європейської Ініціативи, який відбудеться 15-го Листопад 2019 року в Мілані.
 

Форум являє собою першу оперативну зустріч в зв'язку з «Трієстського декларацією», прийнятої Міністерством закордонних справ від 12го червня 2019 року.
Зазначена Декларація передбачає посилення економічного виміру зокрема, поглиблення регіонального співробітництво в рамках інфраструктурної взаємодії.
Експерти та представники установ, бізнесу і банківського сектора, власники і керівники промислових асоціацій і інфраструктур будуть запрошені для обговорення.
Тематикою форуму виступає наступна ідея- «Інфраструктурний і морський зв'язок як фактор розвитку і інтеграції» Панель буде відкрита представниками італійського міністерства інфраструктури і транспорту, італійського міністерства закордонних справ і міжнародного співробітництва а також Генеральним секретаріатом ЦЄІ.


Перша половина форуму буде проходити у вигляді двох круглих столів, перший з яких буде можливістю детально проаналізувати такі теми, як транспортна політика ЄС, в рамках 2021-2027 нового програмування, а також визначення технологічних стійких рішень що є актуальними для макрорегіональної політики як потенційного розвитку коридорів ЄС в зоні CEl.


Другий круглий стіл стосується питань морського і портового планування в рамках зміцнення економічних і комерційних відносин всередині і за межами області CEl.
Обговорення будуть супроводжуватися сесією, що присвячена фінансовим інструментам підтримки компаній, які мають намір реалізувати проекти підключення в області CEI. Зокрема фінансовим інструментам, які підтримують італійський експорт. Представники Європейської комісії, ЄІБ і ЄБРР матимуть можливість проілюструвати фінансові інструменти своїх відповідних установ, які представляють інтерес для проектів підключення в області CEI.


Під час вечірньої сесії представники малого і середнього бізнесу, а також промислові асоціації як всередині, так і за межами зони CEI, поділяться своїми бізнес-досвідами з особливим акцентом на проблему згуртованості і спільності, підкреслюючи сильні і слабкі сторони.

Цілі і тематика форуму:
1. Перспективи європейської політики щодо вантажних перевезень, інфраструктури і матеріально-технічне забезпечення напередодні європейських виборів , зокрема відкриття нового Мандату Європейських комісій на 2019-2024 роки. Перспективи багаторічного програмування на 2021-2027 рік, приділяючи особливу увагу питанням Європейського коридору і його можливого поширення  в країнах Центральної Європи.
2. Потенціал розвитку морських з'єднань і проектів в портовому секторі, зокрема у зміцненні економічних зв'язків і транспортних потоків країн що входять до групи INCE а також в світлі можливого оновлення сухопутних і морських торговельних шляхів таких як новий Шовковий шлях.
3. Можливе підписання декларації про наміри для 17 країн відповідно до статуту Секретаріата ЦЄІ, в цілях зміцнення морського і сухопутного зв'язків в регіоні ЦЄІ.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин