м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Чехія 13 квітня представить програму підтримки українського бізнесу!

13 кві 2022 12:00-14:00

Торгово-промислова палата України та Чеське Торгове Агентство (CzechTrade Agency), що діє під патронатом Міністерства промисловості і торгівлі Чехії, готують програми з відновлення українських підприємств, зокрема експортерів.

Зараз триває робота з узагальнення й розгляду запитів/пропозицій від членів Палати щодо необхідної допомоги українському бізнесу.

Можливості для співпраці на рівні палат та міністерств, зокрема у розрізі допомоги українському бізнесу, обговорили під час візиту президента ТПП України Геннадія Чижикова до Чеської Республіки.

На конференції у Чеській торговій палаті 29 березня відбулись зустрічі із керівництвом палати, заступником міністра промисловості і торгівлі Чехії Мартіною Тауберовою, празьким бізнесом.

Уряд Чехії, Міністерство промисловості і торгівлі та Чеської Торгової палати заявили про готовність надати необхідне сприяння та допомогу для якнайшвидшого відновлення економіки України, зокрема економічної діяльності МСБ.

Запрошуємо взяти участь у презентації програми від Чеського Торгового Агентства, яка відбудеться в режимі онлайн 13.04.2022 о 12:00 (за Київським часом).

Реєстрація - https://forms.gle/trjBHtXwAFd59ibd6.

Контактна особа в ТПП України - Забашта Валерія (+380503664997, [email protected]).

Додати в Google Calendar

Теги: ТППУ, Бізнес, підприємництво, Україна, Чехія

Анонси

Останні новини