м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Четвертий Форум діаспори (Київ)

29 тра 2024 10:00-15:00

29 травня 2024 року ТПП України в рамках проєкту «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі / EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією GIZ GmbH, планує проведення Міжнародних днів бізнесу, під час яких відбудеться Четвертий бізнес-форум української діаспори. Темою цьогорічного заходу є «Роль інституцій діаспори у залученні інвестицій для відбудови України».

Проєктом програми Форуму передбачається проведення змістовного пленарного засідання та дискусійні панелі за участі керівництва уряду, головних міністерств, міжнародних організацій та проєктів, які працюють в напрямку розвитку діаспори та сприяння залучення інвестицій.

Організаторами форуму виступають Торгово-промислова палата України (ТПП України), німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Робоча мова форуму –українська та англійська з перекладом.

Місце проведення – ТПП України , вул. Велика Житомирська,33, м. Київ

Для реєстрації переходьте за посиланням:  https://forms.gle/Ju7NhWNkjbymMBfXA .

Програма заходу  ТУТ.

За додатковою інформацією прохання звертатися до представників ТПП України:

Анна Любима,  +380955466509, [email protected] .
Валерія Забашта,  +380503664997; [email protected] .

Додати в Google Calendar

Теги: ТППУ, giz, діаспора, EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

Анонси

Останні новини