м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Економічний форум “Діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади: курс на відновлення України”

09 жов 2023 09:30-15:00

Національна бізнес-коаліція та Українська Рада Бізнесу, які об’єднали понад 200 бізнес-асоціацій, що представляють 40 тисяч підприємств з усієї країни, запрошують до участі в бізнес-форумі "Діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади: курс на Відновлення України".

Формат гібридний (офлайн та онлайн).

Робоча мова: українська / англійська

Вже пʼятий рік поспіль Форум стає головним майданчиком для координації дій та визначення пріоритетів у реалізації інституційних та економічних реформ. Ці напрями визначені коаліціями бізнес-асоціацій, які представляють десятки тисяч підприємств різних галузей економіки.

Питання, які планується обговорити на Форумі:

  •  Робота підприємців в умовах воєнного стану. Відшкодування збитків та страхування воєнних ризиків. Релокація і повернення бізнесу.
  •  Лібералізація податкової політики. Впровадження інституційних реформ.
  •  Стратегічний план Відновлення України. Реалізація пріоритетних економічних реформ влади, українського бізнесу та громадянського суспільства.
  •  Прозора приватизація державного майна. Сприяння українським виробникам.
  •  Виклики щодо людського капіталу, міграційна політика.

До участі в форумі запрошені керівники парламентських комітетів і фракцій, міністерств і відомств, представники бізнесу та аналітичних центрів. Під час панельних дискусій за участі топ-спікерів передбачається погодити спільне бачення ключових необхідних реформ та резолюцію форуму.

Участь у форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Реєстрація учасників триває до 6 жовтня включно за посиланням.

Програма заходу тут.

Кількість учасників офлайн-події обмежена. Інформацію про час і місце проведення форуму зареєстровані учасники отримають на електронну пошту.

Учасники, які бажають взяти участь онлайн, отримають посилання на вхід до Zoom-конференції не пізніше, ніж за день до події.

Контакти

Для учасників і спікерів: [email protected]
Акредитація журналістів: [email protected]

Додати в Google Calendar

Теги: Бізнес-форум, бізнес, Відновлення України

Анонси

Останні новини