(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Європейський Парламент Підприємств

10 жов 2018 09:00-18:00

10 жовтня 2018 р. в залі засідань Європейського парламенту м. Брюссель (Бельгія)  відбудеться флагманський захід – Європейський Парламент Підприємств –(ЄПП), як один із  потужних інструментів лобіювання інтересів бізнесу у Європейському  Союзі.

ЄПП організовується один раз на 2 роки Асоціацією європейських палат (Європалатою).

Європалата представляє понад 20 мільйонів підприємств завдяки членству 46 національних торгово-промислових палат. Національні палати країн – членів ЄС є прямими членами Асоціації, палати країн – не членів ЄС долучаються до Європалати у якості афілійованих членів та членів-кореспондентів.

ТПП України стала асоційованим членом Європалати у 2003 році і відтоді активний учасник спільних заходів, спрямованих на розвиток економічної політики країн та представлення інтересів українського бізнесу на рівних правах з підприємствами країн ЄС.

Європейський Парламент Підприємств спрямований на зміцнення конструктивної співпраці між країнами через бізнес - складову шляхом безпосереднього живого контакту face-to-face не тільки між собою, але й керівникми та фахівцями Європарламенту та Єврокомісії.  Отже, це можливість для представників бізнесу долучитись до живого контакту і дискусії з менджментом вищої ланки європейських інституцій та висловити свої пропозиції щодо пріоритетних напрямків розвитку і отримати відповідь щодо поточної економічної політики ЕС.

В цьому році в ЄПП візьмуть участь Президент ТПП України Геннадій Чижиков, представник ТПП України в Німеччині та ЄС Валентина Суржикова (віце-президент ТПП України на громадських засадах), представник ПАТ «Запоріжсталь» (м. Запоріжжя), та представник ДП «Профіт Хаб» (м. Чернігів), а також Надзвичайний та Повноважний Посол України в Королівстві Бельгія М.С. Точицький.

ТПП України – впевнено представляє і захищає інтереси українського бізнесу в ЄС.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин